Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sportovní aktivity

Úvodní strana » Sportovní aktivity

Souvisejicí články

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Lanžhot - V termínu od 13.8.2017 do 20.8.2017 proběhl již tradiční pobyt pro handicapované spojený s letní přípravou pro sledge hokejisty Olomouce. Pobyt se nesl v přátelské atmosféře a všichni zúčastnění měli možnost vyzkoušet mnoho sportovních i společenských aktivit.

Sportovní aktivity | zveřejněno v úterý 01.08.2017

Sportovně Rekondiční pobyt 2016

Sportovně Rekondiční pobyt 2016

Lanžhot u Břeclavi - Občanské sdružení SOHO pořádalo v termínu od 14.-21. srpna již čtvrtý ročník Sportovně rekondičního pobytu BEZ HRANIC pro zdravé i handicapované v Lanžhotě u Břeclavi. Akce se klasicky účastní i sledge hokejisti Olomouce, kteří tento pobyt pojali jako letní soustřední.

Sportovní aktivity | zveřejněno ve čtvrtek 18.08.2016

Bitva na Hané

Bitva na Hané

Olomouc - Olomoučtí Kohouti, tentokrát ve sledgehokejovém provedení (SOHO Olomoučtí kohouti z.s.) se střetli v těžké bitvě s basketbalisty Olomouce.

Sportovní aktivity | zveřejněno v sobotu 28.05.2016

Soustředění BEZ HRANIC 2015 » fotogalerie «

Soustředění BEZ HRANIC 2015

Lanžhot - Tradiční sportovně - integrační pobyt, ale s několika NEJ se zapíše do historie. Nejvyšší účast - 37 účastníků ( 26 handicapovaných), nejvíc defektů ( 9 ), nejtěžší zranění ( Michal ), nejvíc naježděných kilometrů( cca 250 ), největší vedra ( 30-45 na slunci ) a další .... Nicméně, jako vždy bylo v Lanžhotě krásně a olomoučtí Kohouti i všichni další si pobyt náramně užívali.

Sportovní aktivity | zveřejněno v neděli 09.08.2015

Soustředění  BEZ HRANIC » fotogalerie «

Soustředění BEZ HRANIC

Lanžhot - Olomoučtí Kohouti zahájili sezónu již tradičním soustředěním v nádherné krajině okolí města Lanžhot. Týden věnovaný jednak fyzické přípravě, rozebírání taktických variant, ale i utužování kolektivu uběhl velmi rychle. Doufejme, že naježděné desítky kilometrů na handbikách, suchá příprava v posilovně, při florbalu a basketbalu a každodenní večerní tréninky na ledě přinesou své ovoce a Kohouti budou minimálně rovnocennými partnery všem soupeřům.

Sportovní aktivity | zveřejněno v neděli 03.08.2014

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC » fotogalerie «

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Lanžhot - Občanské sdružení SOHO pořádalo v termínu od 11.-18. srpna Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC pro zdravé i handicapované v Lanžhotě u Břeclavi. Akce se zúčastnili i sledgehokejisti Olomouce, kteří tento pobyt pojali jako letní soustřední.

Sportovní aktivity | zveřejněno v úterý 20.08.2013

Sledge hokejisté a "Zimák v pohybu"

Sledge hokejisté a "Zimák v pohybu"

Navzdory špatnému počasí Vás zveme na akci "Zimák v pohybu", kde se bude konat florbalový turnaj a štafeta v krancyklech. Čeká Vás spousta zábavy a mnoho sportovních aktivit, které si můžete vyzkoušet.

Sportovní aktivity | zveřejněno v pondělí 03.06.2013

Sledge hokejisté Olomouc poráží Kometu na krancyklech v přípravě na nastávající sledge hokejovou ligu » fotogalerie «

Sledge hokejisté Olomouc poráží Kometu na krancyklech v přípravě na nastávající sledge hokejovou ligu

Olomouc - Minulou středu, 12. září 2012 proběhla v brněnské Galerii Vaňkovka v rámci projektu ,,Na kole dětem,, štafeta v jízdě na krankcyklech. (Spinningových kolech poháněných rukama).

Sportovní aktivity | zveřejněno ve středu 19.09.2012

« 1 2 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek