Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Společenské aktivity

Úvodní strana » Společenské aktivity

Souvisejicí články

Přijďte nás podpořit!

Přijďte nás podpořit!

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 16.11.2013

Handicap Rally » fotogalerie «

Handicap Rally

Olomouc - Dne se sledge hokejisté zúčastnili akce Dobrého místa pro život Handicap Rally. Připravili si pro účastníky této akce stanoviště TREF SI SVÉHO HOKEJISTU. Návštěvníci měli možnost si vyzkoušet střelbu z hokejové sledge (brusle pro handicapované) na hokejovou branku s brankářem. Akce se účastnilo hojný počet lidí.

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 08.09.2013

Mírně společenský bál » fotogalerie «

Mírně společenský bál

Nápad, zorganizovat pro veřejnost společenskou akci přišel ke konci minulého roku a od té doby se na tuto akci sledgehokejisti řádně připravovali.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 30.03.2013

Na ledě bez hranic » fotogalerie «

Na ledě bez hranic

Olomouc - Sobotní poledne na zimním stadionu patřilo akci Na ledě bez hranic, kterou pořádali společně, SOHO Olomoučtí Kohouti, HC Olomouc a Centrum pohybu. Návštěvníci stadionu měli možnost poznat handicapované sportovce zblízka a sami si mohli vyzkoušet, jak se například sedí v hokejových saních.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 22.12.2012

Stánek Dobrého místa pro život » fotogalerie «

Stánek Dobrého místa pro život

Olomouc - Kohouti se po akci Na ledě bez hranic přesunuli na Olomoucké náměstí, kde od ranních hodin probíhal, ve stánku Dobrého místa pro život, prodej vánočního punče a dalších dobrot. Sledge hokejisty přišel v poledních hodinách zastoupit Kamil Zajíček z ART Native s výborným jablkovým punčem. Odpoledne nás přišel navštívit hráč HC Olomouce Jiří Dopita. Ve čtyři hodiny vystřídal ART Native tým G-centra s hlavním představitelem MUDr. Skřivánkem. Trpělivě prodávali v zimním mrazu až do nočních hodin. Tímto bychom chtěli poděkovat fantastickému týmu prodávajících, kteří si na nás o Vánocích udělali čas a všem, kteří nás přišli podpořit. A samozřejmě velký dík patří Dobrému místu pro život za uskutečnění této akce.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 22.12.2012

Sledge hokejisté to ve florbale všem natřeli » fotogalerie «

Sledge hokejisté to ve florbale všem natřeli

Dne 7. listopadu byli do rehabilitačního ústavu v Hrabyni pozvání sledge hokejisté Olomouce na florbalový turnaj, kterého se účastnili čtyři týmy. Soutěž byla po celou dobu napínavá, ale nakonec zvítězili naši hoši.

Společenské aktivity | zveřejněno ve středu 07.11.2012

« 1 2 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek