Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Společenské aktivity

Úvodní strana » Společenské aktivity

Souvisejicí články

Vánoční punčování s FBS Olomouc

Vánoční punčování s FBS Olomouc

Společenské aktivity | zveřejněno ve středu 21.12.2016

Plesová paráda v Náměšti na Hané » fotogalerie «

Plesová paráda v Náměšti na Hané

Náměšť na Hané - Jak se již stalo tradicí, po sezóně pořádají sledge hokejoví Kohouti rockový bál v Náměšti na Hané. Opět nasadili laťku o něco výše. Rekordní účast, výborné kapely Pryor Rock a Roxy, rozjaření muži i krásné ženy u baru a na parketu, bohatá tombola....

Společenské aktivity | zveřejněno v pondělí 23.03.2015

Přijďte si s námi zatančit

Přijďte si s námi zatančit

Společenské aktivity | zveřejněno v pondělí 09.02.2015

Handycap Rally » fotogalerie «

Handycap Rally

Olomouc - V neděli 8. září se uskutečnil ji několikátý ročník Handycap Rally a olomoučtí sledgehokejoví Kohouti byli opět při tom. Krásné počasí, výborná atmosféra, mnoho diváků, prostředí olomouckého parku - co víc si přát. Tato každoroční akce opět přispěla ke sblížení zdravých lidí s těmi, kteří i ne svou vinou jsou bohužel ve svém životě nějakým způsobem limitováni. Poděkování patří všem, kteří se této akce zúčastnili. Olomoučtí Kohouti přispěli svoji atraktivní disciplínou "Tref si svého hokejistu". Uznání zaslouží Karel Veselý, který na slunci ve své netradiční roli strávil téměř 3 hodiny v brankářské výstroji. Trefovali se do něj nejen děti, handikepovaní, ale i zlomyslní spoluhráči.
Akce se vydařila a všichni odcházeli s pocitem pěkně stráveného odpoledne.

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 07.09.2014

Rockový ples » fotogalerie «

Rockový ples

Náměsť na Hané - Příjemné prostředí, tvrdá muzika, bohatá tombola, zásobený bar a kuchyně, super atmosféra?nic z toho nechybělo na druhém plese, pořádaném olomouckými sledge hokejisty v Náměšti na Hané.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 22.03.2014

Zveme Vás na ples

Zveme Vás na ples

Společenské aktivity | zveřejněno v úterý 04.03.2014

Úspěšný ZIMÁK V POHYBU » fotogalerie «

Úspěšný ZIMÁK V POHYBU

Olomouc - V neděli 22.12.2013 odpoledne se konala již tradiční předvánoční akce Zimák v pohybu. Díky aktivitě SOHO Olomoučtí Kohouti, Centrum pohybu Olomouc a HC Olomouc se v přátelské pohodové atmosféře setkali příznivci jak HC Olomouc tak i Olomouckých Kohoutů sledge hokejistů. Při akci, kdy i ti nejmenší měli možnost vyzkoušet si záludnosti ledové plochy a starší poznali, že sledge hokej není jen obyčejné ježdění na sáňkách po ledě, jak to občas vypadá, ale že je to taky pěkná dřina, kdy hraje velkou roli nejen síla rukou, ale i cit pro rovnováhu a koordinace pohybů. V propagačním utkání mezi fanoušky a hráči nešlo o výsledek, ale o to zahrát si netradiční formu hokeje a užít si zábavu. I díky vynikajícímu punči a drobnému občerstvení odcházeli všichni spokojeni s pocitem hezky a užitečně stráveného odpoledne.

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 22.12.2013

Zimák v pohybu

Zimák v pohybu

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 15.12.2013

« 1 2 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek