Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Info

Úvodní strana » O sdružení » Info

Sdružení SOHO je nepodnikatelské sdružení zejména mladých tělesně postižených lidí. Jeho členy se mohou stát také jejich rodiče, rodinní příslušníci a dále občané, kteří chtějí pomáhat zdravotně postiženým.

Hlavním cílem SOHO je organizovat sportovní, vzdělávací, sociální, zdravotní, kulturní činnosti ve volném čase zdravotně postižených lidí, postupně odstraňovat fyzické a psychické bariéry, a tím je více integrovat do společenství zdravých občanů. Dalším hlavním cílem je zapojit do činnosti rodinu a přátele zdravotně postižených, aby i oni mohli z hlediska svého citu, pochopení, zkušeností a znalostí přispět k integraci mladých zdravotně postižených do společenství zdravých občanů.

Jako sledge hokejový tým fungujeme od roku 2002. Mezi naše největší úspěchy patří 3. místo v sezoně 2003/2004 a Mistrovský titul v sezoně 2004/2005. V roce 2012 kmenový hráči sledge hokeje Olomouce založili občanské sdružení SOHO (Sportovní Organizace Handicapovaných Olomouc). 

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek