Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Zápas mezi Olomoucí a Studénkou musely rozhodnout až nájezdy

Úvodní strana » Archiv » Zápas mezi Olomoucí a Studénkou musely rozhodnout až nájezdy

Zápas mezi Olomoucí a Studénkou musely rozhodnout až nájezdy

Druhá perioda byla už na akce o něco zábavnější, ale jen domácí byli úspěšní, když se z přesilové hry prosadil po krásné nahrávce od Miloše Večeřeka Slávo Ferenčík. O necelých deset minut později vystřelil na brankáře Radim Mikuš, s touto střelou si brankář Kudela poradil, ale na dorážku Miroslava Stašákauž byl krátký.

Kdo si myslel, že třetí třetina bude poslední, tak ten se mýlil. Studénka se snažila vstřelit branku a sázela vše do útoku, ale mohlo se jí to vymstít, když ujížděli dva útočníci Večeřek a Ferenčík sami na brankáře. První jmenovaný se rozhodl to vzít na sebe, ale Kohout byl proti. Po faulu Gergelyho uběhlo jedenáct vteřin a z přesilové hry vyrovnal Sylvester Flis. Domácí si mohli vzít vedení zpět, ale štěstí nepřálo Miloši Večeřekovi, který trefil spojnici Kudelovy branky. Studénka si oddechla, jelikož útočník byl zcela nehlídán a střelu si tak mohl připravit.

Po pětačtyřiceti minutách nebylo rozhodnuto, a tak na řadu přišly samostatné nájezdy. Individuální akce došly až do šesté série, ve které rozhodl, jako správný kapitán, Petr Kudrna, a bylo vymalováno.

Ohlasy

Karel Veselý, trenér SOHO Olomoučtí Kohouti:

Byla to taková houpačka nahoru, dolů. Měli jsme tam dobré chvíle. Ale v té třetí třetině to nebylo to, co jsme si řekli a co jsme měli hrát. To znamená aktivně dopředu, tím pádem bychom jim neumožnili, aby nás dostali pod tlak. Snažili jsme se místo toho ubránit. Přišlo vyloučení, přišel vyrovnávací gól a nájezdy jsou už jenom loterie.

Erik Fojtík, útočník HC Sledge Studénka:

Chtěli jsme brát tři body, nějakým způsobem nám to bohužel uteklo. Je nás míň, než olomouckých hráčů a bylo to v té druhé, respektive třetí třetině vidět. Ta naše aktivita už nebyla taková, ale zaplať pán bůh, aspoň ten konec byl v našich rukách. Skončilo to na nájezdy, a to je buď anebo.

zveřejněno v sobotu 09.12.2017

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek