Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Vícemistři!

Úvodní strana » Archiv » Vícemistři!

Vícemistři!

Proti kompaktní, důsledně organizované obraně s šéfem Robertem Pabstem, stála rychlá kombinační hra, zakončovaná prudkou střelou. Opět excelentní Libor Hulín v brance občas přiváděl k zoufalství  Žraloky Jiřího Bergra a Michala Geiera. Do nebezpečných úniků pak olomoučtí beci posílali svůj útočný hrot Bernharda Heringa. Dlouho se čekalo na první gól, hra se přelévala ze strany na stranu a po velkých šancích Žraloků a několika pokusech dostat Bernharda Heringa do brejku, bylo jen otázkou času, kdo bude mít větší štěstí. Nakonec se opět projevila největší síla - karlovarské duo Jiří Berger a Michal Geier a domácí poprvé skórovali v 18 minutě Jiřím Bergrem. Kohouti však nesložili pařáty a Bernhard Hering snížil 28 vteřin před koncem druhé třetiny. Na dramatický závěr bylo zaděláno, avšak, snad již pro Kohouty tradičně, po devatenácti vteřinách inkasovali po třetí před koncem druhé třetiny. Byť se v poslední třetině snažili o zvrat, Žraloci si vítězství už pohlídali a zaslouženě získali mistrovský titul.

Nicméně olomouckým Kohoutům titul vícemistra České sledge hokejové ligy náramně sluší. Všem hráčům bez výjimky je nutno pogratulovat, poděkovat za vice než důstojnou reprezentaci Olomouce a ocenit jejich dřinu a úsilí, kterou svému sportu věnují, stejně jako všem, kteří jim pomáhají - zejména rodinám, příznivcům, fanouškům, sponzorům. Zvláštní poděkování však zaslouží ikona olomouckého sledge hokeje, kapitán týmu, svým humorem a charakterem výborný člověk a kamarád Karel Veselý, pro kterého to byl dle jeho slov poslední zápas v lize.

HOŠI DĚKUJEM, DĚKUJEM, MY VÁM HOŠI DĚKUJEM

zveřejněno v sobotu 15.02.2014

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek