Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Úplně jiný zápas

Úvodní strana » Archiv » Úplně jiný zápas

Úplně jiný zápas

Po sobotním extempore si vzal hlavní slovo před zápasem trenér Libor Hulín. Měl svým hráčům co říct a mnoho věcí se vyříkalo. A na ledě to bylo okamžitě znát. Proti rakouské reprezentaci se ukázali znovu Kohouti tak, jak jsme je viděli už mnohokrát. Bojovnost, obětavost, dohrávání osobních soubojů, mnoho šancí, které však zůstaly bohužel nevyužity.

Zlom v utkání znamenala přesilovka 5:3, kterou Kohouti nedokázali zužitkovat, naopak při početním stavu 5:4 inkasovali rozhodující gól, což po zápase konstatovali i oba rozhodčí Cik a Doleček, kteří řídili utkání velmi korektně a objektivně.

Kohouti se však ani za nepříznivého stavu nevzdali a bojovali dál. Cílem bylo vyrovnat nebo dát alespoň čestný gól, což se podařilo 16 vteřin před koncem Martinu Novákovi, po asistenci celé pětky.

Za tento zápas si Kohouti zaslouží velké poděkování. Neprodali svou kůži zadarmo,ukázali se jako tým. Všichni hráči , ať zkušení borci nebo nováčci dali do utkání úplně všechno.

I přes prohru, jak je na olomouckém zimáku zvykem:

"HOŠI DĚKUJEM"

Autor: Pavel Večeřa 

zveřejněno v neděli 08.11.2015

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek