Třetí kolo E. P. C. Management ligy

Úvodní strana » Archiv » Třetí kolo E. P. C. Management ligy

Třetí hrací víkend E.P.C Management sledge hokejové ligy strávili Olomoučtí sledge hokejisté na cestách. Vyjeli k zápasům do Karlových Varů a Litvínova.

V sobotu 22.10. nastoupili v Ostrově u Karlových Varů proti místním borcům. Hráči Karlových Varů byli v tomto zápase favority. Bohužel i přes neúčast jednoho z nejlepších Karlovarských hráčů Michala Gaiera se role favorita jen potvrdila. Olomouckým kohoutům nešla upřít snaha, ale přes chyby v obraně a neproměňování šancí se nedalo pomýšlet na  bodový zisk. Karlovarští žraloci tvrdě trestaly chyby a zaslouženě vyhráli 5-0.

Branky a nahrávky: 5. Berger (Forgo), 6. Wágner (Haas, Berger), 7. Forgo (Wágner, Hrbek), 23. Forgo (Wágner), 45. Forgo (Berger)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach ? Hrbek, Nejedlý, Wágner, Forgo, Berger, Janko, Karafiát, Kovářík, Haas, Schneider
SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch ? Gergely, Veselý, Novák, Prášil, Večerek, Kardoš, Jedlička, Radim Mikuš, Pabst, Ferenčík, Stašák

Rozhodčí: M. Hanák, T. Hanák

Diváci: 33

Následující den v neděli 23.10 nastoupili Kohouti v Litvínově, kde měli plnit roli favorita. I přes velký tlak, kdy doslova zamkli soupeře z Litvínova ve své třetině na dlouhé minuty, nedokázali přetavit v branku. A znovu se potvrdilo pořekadlo nedáš - dostaneš. Po chybě se dostal hráč Litvínova do úniku a svou šanci proměnil. Naštěstí v druhé třetině prolomili Olomoučtí proklatí Litvínovské branky a i přes výborný výkon Litvínovského brankáře začali střílet branky. Kdy ve druhé třetině nastříleli tři branky a v poslední další čtyři, Litvínovským se z ojedinělé šance podařilo vstřelit ještě jednu branku. V tomto zápase se ukázal kapitán Martin Novák, který tři branky vsítil a na tři branky přihrál

Branky a nahrávky: 13. Jaster, 36. Jaster ? 17. Stašák, 19. Novák, 23. Novák, 36. Novák, 38. Večerek, 42. Pabst, 44. Ferenčík