Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Úvodní strana » Archiv » Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Občanské sdružení SOHO pořádalo v termínu od 11.-18. srpna Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC pro zdravé i handicapované v Lanžhotě u Břeclavi. Akce se zúčastnili i sledgehokejisti Olomouce, kteří tento pobyt pojali jako letní soustřední. Všichni účastníci (33 lidí) měli možnost vyzkoušet si některé sporty pro handicapované, mezi něž patřili basketbal, florbal, handbike, sledgehokej, posilovací cvičení či pinpong. V nabídce byla i zkouška tréninkových dávek sledgehokejistů. Jelikož přálo slunečné počasí, pořádaly se každodenní výlety na kolech a handbicích. Letní příprava sledgehokejistů probíhala na zimním stadioně Tereza v Břeclavi pod vedením nového trenéra Jiřího Bříky, který si připravil nové tréninkové metody. Pod vedením Lenky Fasnerové z Centra pohybu v Olomouci byly každodenně vedeny lekce na krancyklech a cvičení s flexibarama. Rehabilitační cvičení vedla fyzioterapeutka Miluška Švendová.

Za celý tým, který se účastnil tohoto soustřední, bychom chtěli poděkovat Kontu Bariéry za poskytnutí finančního příspěvku na tento pobyt. Dále bychom chtěli poděkovat vedení zimního stadionu Tereza v Břeclavi za vřelý přístup. Děkujeme také za podporu Centra pohybu Olomouc, hokejového týmu HC Olomouc a občanskému sdružení APA VČAS.

zveřejněno v úterý 20.08.2013 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek