Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledgemani porazili na turnaji Slovensko, dva zápasy ale prohráli

Úvodní strana » Archiv » Sledgemani porazili na turnaji Slovensko, dva zápasy ale prohráli

Sledgemani porazili na turnaji Slovensko, dva zápasy ale prohráli

Tři přátelské duely odehráli na turnaji ve Studénce sledge hokejisté APA VČAS Olomouc. Hanáci dokázali na severu Moravy porazit nově se tvořící reprezentaci Slovenska, dalším dvěma českým týmům, domácí Studénce a Českým Budějovicím, však podlehli. Kohouti tak obsadili konečné třetí místo.

Olomoučtí ani v letošní sezóně nepůsobili v České sledge hokejové lize, a to ze dvou důvodů. Do dlouhodobé soutěže se nepřihlásili jednak kvůli finanční náročnosti, a také kvůli nedostatku hráčů.

Stejně jasko loni však Kohouti po celý rok trénovali a na závěr sezóny se přihlásili na turnaj Studénka Open. Ze tří zápasů vyhráli Hanáci jeden, Slovensko porazili těsně 1:0. Českým Budějovicím však podlehli 0:3 a Studénce 1:3.

"Obsadili jsme sice třetí místo, ale s turnajem jsme spokojeni. Po delší době jsme si zahráli, šanci dostali i nováčci v našem týmu," komentoval vystoupení Olomouckých vedoucí mužstva Miloslav Smékal.

A jaké jsou plány sledge hokejistů do dalších měsíců? "Nyní nás čeká letní přestávka, v létě zahájíme novou sezónu tradičním soustředěním a od září bychom chtěli opět působit v ligové soutěži. Snad se nám to tentokrát podaří," přeje si Smékal.

zveřejněno v pondělí 19.03.2012 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek