Sledge hokejisté vstřelili gól, Studénce ale podlehli 1:4

Úvodní strana » Archiv » Sledge hokejisté vstřelili gól, Studénce ale podlehli 1:4

V rámci pátého kola sledge hokejové ligy přivítali Kohouti na domácím kluzišti soupeře ze Studénky. Oproti minulým dvěma zápasům Hanáci dlouho drželi nadějný stav, po dvou třetinách prohrávali o jedinou branku. V poslední části ale Studénka třemi bleskovými zásahy rozhodla o osudu duelu. V závěru domácí zásluhou Michala Černocha alespoň vsítili čestnou branku.

Olomoučtí sledge hokejisté chtěli v utkání pátého kola poprvé bodovat, v cestě jim však stál velmi nepříjemný a známý soupeř. Ve Studénce totiž působí hned několik hráčů, kteří svou minulost propojili právě s Kohouty.

Hostující celek potvrzoval roli favorita už od úvodního buly, domácí se vůbec nemohli dostat ke slovu. První změna skóre nastala v páté minutě, kdy po pěkné kombinaci otevřel brankový účet zápasu Erik Fojtík. I přes několik dalších příležitostí zůstalo skóre 0:1 až do konce první dvacetiminutovky.

Pokud někdo očekával, že se hra po přestávce změní, musel být zklamaný. Olomoučtí dále bránili svou klec, do útočných akcí se vydávali sporadicky. Přestože téměř celých patnáct minut se hra odehrávala ve třetině Hanáků, výsledek se neměnil.

Nadějný stav drželi domácí až do jednačtyřicáté minuty. Velmi šťastná branka Erika Fojtíkasnížila olomoucké šance na úspěch. Navíc když se v následujících vteřinách prosadil dvakrátSylwester Flis, bylo po utkání.

Kohouti se zmohli už jen na branku korigující nepříznivý výsledek. První gól v kariéře si připsalMichal Černoch.

5. kolo. sobota 20. října 2012, Zimní stadion Olomouc

APA VČAS Olomouc - HC Sledge Studénka 1:4

Třetiny 0:1, 0:0, 1:3.

Branky a nahrávky: 44. Černoch Mi. (Gergely) ? 5. Fojtík (Flis), 41. Fojtík (Keller), 41. Flis (Sigmund), 42. Flis (Fojtík). Rozhodčí: Cik, Novotná. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 38.Průběh utkání: 0:4, 1:4.

APA VČAS Olomouc: Hulín ? Veselý K. (C), Havlík, Gergely, Pabst, Černoch Mi., Novák, Hrdý, Veselý J., Rozkopal, Beneš, Prášil.

HC Sledge Studénka: Kudela ? Fojtík, Kudrna, Mlčák, Staněk (C), Keller, Žák, Sigmund, Flis, Truszkowski.