Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokejisté pojedou na turnaj do Studénky

Úvodní strana » Archiv » Sledge hokejisté pojedou na turnaj do Studénky

Sledge hokejisté pojedou na turnaj do Studénky

První tři zápasy v sezóně čekají na olomoucké sledge hokejisty. Ti se museli loni kvůli nedostatku hráčů odhlásit se soutěže, v letošní sezóně pak do ligových bojů nezasáhli vůbec. Ovšem trénovali, do týmu zapracovali nové tváře a v březnu si vyzkouší i zápasový adrenalin.

Olomoučtí sledge hokejisté se zúčastní klubového turnaje ve Studénce na Ostravsku. Postupně se utkají s finalistou letošního ročníku Sportmall sledge hokejové ligy, týmem Zlína, a dále s domácí Studénkou a Českými Budějovicemi.

Turnaj se uskuteční v sobotu 12. března od rána až do večera. Hanáci rozhodně nebudou pomýšlet na nějaká umístění či výsledky, jejich cílem bude znovu po roce a půl si zahrát a ukázat nováčkům, jak vypadá takový sledge hokejový zápas.

Tréninky sledge hokeje probíhají na olomouckém zimním stadionu každý čtvrtek večer. Noví zájemci z řad tělesně postižených i zdravých jsou vítáni!


 

zveřejněno v pátek 04.02.2011

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek