Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokejisté Olomouce si zahráli před dvěma tisíci diváků

Úvodní strana » Archiv » Sledge hokejisté Olomouce si zahráli před dvěma tisíci diváků

Sledge hokejisté Olomouce si zahráli před dvěma tisíci diváků

Zajímavý zážitek připravili sobě i fanouškům prvoligového klubu HC Olomouc sledge hokejisté Olomouce. Ve středu 9. listopadu si totiž zahráli krátkou exhibici o přestávce hokejového utkání mezi Olomoucí a Ústím nad Labem. Více než dvě tisícovky fanoušků aplaudovaly bílým, kteří zvítězili v ukázce nad červeným týmem 1:0. 

Středa 9. listopadu přichystala pro prvoligové příznivce atraktivní zápas. Na led druhé Mory přijelo suverénně první Ústí nad Labem a na stařičký zimák přišla na duel návštěva sezóny, oficiálně přes dva tisíce lidí.

Na začátku druhé přestávky pak dostali svůj prostor i olomoučtí sledge hokejisté, aby mohli během několika minut představit široké veřejnosti svůj sport.

Ještě v letošním roce se chystá jedna akce, kde budou sledge hokejisté prezentovat svůj sport. Ve čtvrtek 8. prosince dostanou 20 minut na mobilní ledové ploše na olomouckém Dolním náměstí, kde v rámci vánočního jarmarku bude probíhat charitativní odpoledne klubu HC Olomouc. Sledge hokejisté mají na ledě vyhrazenou dobu od 18:00 do 18:20.

zveřejněno v pátek 11.11.2011 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek