Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili

Úvodní strana » Archiv » SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili

SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili

V atraktivním víkendovém dvojzápase (semifinále play off) vyřadili Olomoučtí Kohouti vysoce favorizovaný celek SHK LAPP Zlín, který v základní části celé sledgehokejové ligy neztratil jediný zápas. Navíc na jeho ledě! Co na tom, že v posledním duelu před play off prohráli doma vysoko 8:0 a v prvním zápase vyřazovací části po tuhé bitvě, také v domácím zápase 2:0. Potvrdilo se, že v play off může být všechno jinak.

Oba zápasy hrané v sobotu a neděli ve Zlíně byly dosti podobné. První třetiny byly nerozhodné, zvláště díky precizní obraně Kohoutů, přesnému plnění taktických úkonů a opět vynikajícímu Liboru Hulínovi v brance. Druhé třetiny přinesly po gólu na obou stranách, postupně narůstala snaha domácích rozhodnout semifinále ve svůj prospěch, ale Kohouti byli zásadně proti. Nutno dodat, že měli konečně i trochu hokejového štěstí. Zásadní rozdíl však byl v jednom. Kohouti ukázali obrovské srdce a na domácích byla čím dál více znát nervozita z  průběhu zápasů. Při některých zákrocích, jinak excelentního Libora Hulína zažívali fanoušci Kohoutů infarktové situace, při jiných aplaudovali. Také některá zbytečná vyloučení stál hosty mnoho sil. Kromě Hulína však zaslouží absolutorium naprosto všichni, na zlínském ledu nechali úplně všechno. Nesmírná bojovnost, obětavost, vůle po vítězství a s blížícím se koncem zápasů i vidina jistého medailového úspěchu nakonec slavily úspěch. Po vítězném zákroku při posledním samostatném nájezdu Zlína zavládla na ledu a v kabině nepopsatelná radost.

Již teď splnili Kohouti nad plán výkonnostní cíl pro tuto sezónu a pokud v neděli 2.2.2014 ve 12:30 na olomouckém zimáku předvedou takový výkon, jako tento víkend, proti druhému finalistovi sledgehokejové ligy, karlovarským SHARKS. Diváci se mají na co těšít. Přijďte Kohouty povzbudit na první finálový zápas. Bude k vidění dobrý hokej a Kohouti si vaši podporu zaslouží. Již za to, co předvedli nezbývá, než jim poděkovat, pogratulovat k medaili a popřát hodně štěstí.

PŘIJĎTE VŠICHNI FANDIT NA FINÁLE!

zveřejněno v neděli 26.01.2014 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek