Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Prohra na úvod s tradičním soupeřem

Úvodní strana » Archiv » Prohra na úvod s tradičním soupeřem

Olomoučtí Kohouti zahájili sezónu s tradičním úvodním rivalem - Mustangy z Pardubic.  Značně obměněnou a novými hráči doplněnou olomouckou soupisku čekal těžký soupeř. Pikantní na tomto zápase byl i fakt, že proti Kohoutům nastoupil jejich bývalý spoluhráč - Bernhard Hering. Ten spolu s reprezentantem Pavlem Kubešem tvořili hlavní údernou sílu Mustangů. Kohouti se však nezalekli, byť po počátečním náporu třikrát během 13 minut inkasovali. Před koncem 1. třetiny však dokázal výborně hrající Karel Veselý snížit na 1:3.

Druhá třetina přinesla výborný hokej, hráči na obou stranách si nedali nic zadarmo.Byla to vyrovnaná bitva , podpořená navíc skvělým výkonem Michala Černocha v brance, pro kterého to byl první ostrý ligový zápas. Při svém debutu rozhodně nezklamal, což je dobrým příslibem do budoucnosti. Ve třetí třetině se pak projevila větší zkušenost a sehranost pardubických a po individuálních chybách v obraně, kdy zejména při nájezdech Bernharda Heringa a Pavla Kubeše byl Michal Černoch zcela bezmocný, inkasovali Kohouti ještě třikrát.

Výsledek vypadá hrozivě, ale Kohouti odjížděli z ledu se vztyčenou hlavou. Do utkání dali úplně vše, bojovali srdcem, za což se jim dostalo poděkování a uznání i od trenéra Libora Hulína a za předvedenou hru ve druhé třetině i od soupeře.

Průběh utkání: 1:59 SHK PAR 0:1 P. Kubeš

8:41 SHK PAR 0:2 P. Doležal (B. Hering)

12:57 SHK PAR 0:3 B. Hering

13:34 SOHO OLO 1:3 K. Veselý (R. Pabst)

32:45 SHK PAR 1:4 M. Michalec ( B. Hering)

33:42 SHK PAR 1:5 B. Hering

41:54 SHK PAR 1:6 P. Kubeš (T. Kvoch,P. Doležal)

Autor: Pavel Večeřa

zveřejněno v sobotu 26.09.2015

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com