Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Poslední zápas sezóny

Úvodní strana » Archiv » Poslední zápas sezóny

Poslední zápas sezóny

I když to vypadalo, že si Kohouti už v této sezóně  nezahrají, nakonec přijali výzvu od HC Studénka k přátelskému utkání v sobotu 28.3.2015.

A bylo se na co dívat. Kohouti předvedli jeden z dobrých zápasů této sezóny. Studénka se dobře připravila, vytáhla zbraň hromadného ničení v podobě slovenského reprezentanta Erika Fojtíka, kterého zdobila čerstvá bronzová medaile z B mistrovství světa ze Švédska a navíc titul mistra sledgehokejové ligy sezóny 2014-2015 , kterou získal se Zlínem. Proti Kohoutům nastoupili i jejich bývalí spoluhráči Martin Keller a Rostislav Staněk .

Nicméně ani takto posílená sestava neměla proti Kohoutům šanci, přestože Kohouti nastoupili v plné sestavě i s hráči, kteří ještě nemají tolik zkušeností. Taktická varianta, kdy Fojtíka hlídala dvojice nejzkušenějších Jan Stodola a Karel Veselý se vyplatila a přesto, že se dokázal dostávat do individuálních šancí, vyloženou možnost mu nedovolila. Prosadil se i reprezentant Martin Novák, pro kterého to byla příprava na MS v Buffalu (USA), i když na proměňování šancí v samostatných nájezdech by měl ještě zapracovat. Nicméně, přejeme mu i Milušce Švendové - naší fyzioterapeutce na mistrovství světa úspěch a dobrou reprezentaci nejen Českého sledge hokeje, ale i všech olomouckých sledge Kohoutů.

Výbornou premiéru v ostrém zápase si odbyla nová brankářská posila - bývalý útočník Michal Černoch. Kohouti tak opět mají vlastního brankáře po odchodu Libora Hulína, který ovšem poskytuje novému strážci olomoucké svatyně praktické rady ze své mnohaleté praxe.

Celkově si všichni zúčastnění zápas užili, Kohouti zvítězili 3:2 a těší se na sezónu 2015-2016.

Těšíme se na další sezónu.

zveřejněno v sobotu 28.03.2015

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek