Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Pepinův tiché pohled na exhibici

Úvodní strana » Archiv » Pepinův tiché pohled na exhibici

Pepinův tiché pohled na exhibici

Je fajnové nedělní den. Venku sluníčka na rozdávání. Sezona fcílové rovince deset metrů před cílem. Během utkání baráže o extralygu Olomouc-Liberec jsme jako prdeláčhokejové klub dostali během první přestáfky prostor k předvedení se. Nevím přesně co bylo cílem, gdyštak mi trenér jakožto organyzátor doplní ..... ale mysím, že bylo třeba Urbi et Orbi (městu a svjětu) čili široké věrejnosti ukázat, že i pro prdele (sory, nesnáším slovo VOZÍČKÁŘ) je možnost vyžití, možnosti sportu na ledě. Lidské tamtamy si mezi sebó řeknó, že i prdele hrajó hokej, a třeba to nějakó prdel, kerá neví, co si počít se životem, osloví natolik, že vod příščí sezony bude chcet hrát s nama. Ftakovým případě by taková nedělní předváděčka měla smysl. Přivest do týmu jen jednu jedinó prdel, tak má taková ekšn smysl.

V nědělní dopoledne do plechArény vyrazil trenér spolu se švestkó vybrakovat sklad a naštelovat vjěci ze skladu do kabiny, aby byly po ruce a prostojů bylo co némíň. My prdele jsme jen došli, během první třetiny se voblíkli, trenér jako diktátor nás rozdělil na dva mančafty. Jel prstem po kabině a žikal ČERVENÁ nebo BÍLÁ. Skončila první třetina utkání, jejíž akteři odešli odpočnót si do kabin, poté přišel náš čas, naklusali sme na led, mezitem rolba uklidila plac a mohlo se bruslit po celým. Naproti očekávání se daly do kupy dvjě pjětky. Přijel dokonca zdaleka i Mara vod Čobolů. Do gólů šli: Dvořka-čaroděj starší na jedné straně, do druhýho góla Dvořka-čaroděj ml. Času moc nebylo, asi pjět minut hry, na každé straně padlo po góle, na nájezdy či prodlóžení uš nezbýval čas. Poté jsme z ledu veřejnosti zapleskali a šlo se do kabin převlíct zpátky do civilu a jelo se dom. Někeří se šli eščě dodívat na barážové mač a jiný mazali dom.

 

zveřejněno v sobotu 13.04.2013 | Zdroj: Tomáš (Pepin) Rozkopal

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek