Oslabení Kohouti na Slováky nestačili

Úvodní strana » Archiv » Oslabení Kohouti na Slováky nestačili

Po těžkém souboji ve Zlíně, pokračovali Kohouti hned v 10:30 v neděli 18.10. s novým účastníkem české sledgehokejové ligy - Bencontem Dolný Kubín. Taktika byla od začátku zřejmá. S redukovanou sestavou se proti v podstatě slovenské reprezentaci hrát jinak než s bráněním a rychlými brejky nedá.

Než se však hosté alespoň trochu zahřáli, prohrávali po střelách reprezentantů Joppy a Štíta po dvou a půl minutách 0:2 !!!. Trenér Libor Hulín si okamžitě vzal oddechový čas, nicméně přes veškerou snahu ani to nevedlo k nápravě a Kohouti opět po střele Joppy v 10. minutě už prohrávali 3:0.

V druhé třetině sice Kohouti vyrovnali hru, ale k důraznějšímu tlaku se nedostali, naopak znovu inkasovali.

Ve třetí třetině se už projevila jednak nesouhra ve hře, ale hlavně únava. Kohouti díky redukované sestavě fyzicky naprosto odpadli. Proti rozjetému, nabuzenému slovenskému týmu to už dál prostě nešlo a inkasovali ještě pět branek. Jediný čestný úspěch zaznamenal po spolupráci s Robertem Pabstem reprezentant Martin Novák. Bojovný výkon opět podal Radek Jedlička, který do konce utkání dohrával osobní souboje, ale to bylo ze strany Kohoutů vše.

Průběh zápasu (převzato z onlajny.cz)

Branky a nahrávky: 2. Joppa, 3. Štít (Joppa), 10. Joppa (Ferenčík), 21. Zanovit (Joppa, Stašák), 32. Stašák, 34. Zanovit (Rauš), 36. Joppa (Ferenčík), 40. Joppa (Zanovit, Ferenčík), 42. Joppa ? 38. Novák (Papst)

Bencont Dolný Kubín: Pastucha(Hutka)-Štít, Joppa, Rauš, Stašák, Kardoš, Zanovit, Ferenčik

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch- Veselý, Geier, Novák, Rozkopal, Prášil, Jedlička, Mikuš Radim, Mikuš Radek, Papst

Autor: Pavel Večeřa