Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Olomoučtí sledge hokejisté podlehli na domácím ledě Zlínu o pět branek

Úvodní strana » Archiv » Olomoučtí sledge hokejisté podlehli na domácím ledě Zlínu o pět branek

Olomoučtí sledge hokejisté podlehli na domácím ledě Zlínu o pět branek

V programu šestého kola sledge hokejové ligy podlehli olomoučtí sledge hokejisté po jednoznačném průběhu utkání hokejistům Zlína, a to poměrem 0:5. Olomouci se tak v nové sezóně ještě nepodařilo vyhrát a už počtvrté z pěti utkání nepokořila soupeřova brankáře.

Během první části museli domácí Kohouti čelit neustálému územnímu tlaku ze strany soupeře. V několika případech domácí celek podržel brankář Libor Hulín, asi největší zlínské šance spálili David Palát a Zdeněk Hábl.

Naopak po chybné rozehrávce Zlína mohl jít sám na brankáře olomoucký Libor Geier, jenže nahrávka od Marka Gergelyho na něj byla příliš dlouhá. Když ani jeden z celků nevyužil přesilovou hru, skončila úvodní třetina bez branek.

I ve druhé části měli iniciativu hry na svých hokejkách zlínští sledge hokejisté a jejich tlak už vyvrcholil i góly. Brankový účet zápasu načal střelou k bližší tyči olomoucké klece hostující kapitán Zdeněk Hábl.

O pár minut později ho napodobil Kamil Šnajdar, který se v předbrankovém prostoru zorientoval nejlépe ze všech. Ze samostatného úniku mohl snížit olomoucký forvard Robert Pasbst, ten ale zlínského gólmana Molka nepokořil.

Hosté se dokázali brankově prosazovat i ve třetí části. Na rozdíl tří branek zvyšoval svým druhým gólem v utkání Kamil Šnajdar, po chvíli na něj navázal i Zdeněk Šafránek. Poslední hřebíček do olomoucké rakve přidal Tomáš Flídr, a stanovil tak konečný stav utkání na 5:0 pro Zlín.

6. kolo, neděle 21.10.2012, Zimní stadion Olomouc

APA VČAS Olomouc - SHK LAPP Zlín 0:5

Třetiny 0:0, 0:2, 0:3.

Branky a nahrávky: 17. Hábl, 26. Šnajdar (Palát), 36. Šnajdar (Palát), 38. Šafránek (Stodůlka), 43. Flídr (Stodůlka). Rozhodčí: Novotný, Novotná. Vyloučení: 4:3, navíc Veselý J. (OLO) 10 min. [NESP]. Bez využití. Diváci: 20. Průběh utkání: 0:5.

APA VČAS Olomouc: Hulín ? Veselý K. (C), Gergely, Stodola, Černoch Mar., Pabst ? Veselý J., Prášil, Černoch Mich., Novák, Havlík (A) , Hrdý, Rozkopal, Beneš.

SHK LAPP Zlín: Molek ? Julina, Štít ? Hábl (C), Stodůlka, Palát, Šafránek, Šnajdar, Flídr.

zveřejněno v neděli 21.10.2012

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek