Olomouc zůstala opět bez bodu, na Hané zvítězili Žraloci

Úvodní strana » Archiv » Olomouc zůstala opět bez bodu, na Hané zvítězili Žraloci

Po dlouhých třech letech se v Olomouci hrál ligový sledge hokej, Kohouti ve čtvrtém kole přivítali karlovarské Žraloky. Po sobotní porážce se Spartou Praha ovšem ani tentokrát Hanáci neskórovali a se Západočechy prohráli 0:9.

Olomoučtí s favoritem zápasu drželi krok do osmé minuty, dlouho trvající tlak Žraloků přetavil v úvodní branku střetnutí Michal Geier. Po dvou minutách od první vstřelené branky Karlovarští navýšili vedení. Jiří Forgo unikl hanácké obraně a skóroval.

Ve druhé části pokračovali hosté v útočné hře, domácí tým se pouze bránil. Skóre se ovšem ani jednou neměnilo, skvělými zákroky podržel svůj tým Libor Hulín.

Ačkoli druhou část přežili Moravané bez úhony, v posledním dějství se s brankami v domácí síti roztrhl pytel. Během patnácti minut hosté skórovali hned sedmkrát, prosadil se čtyřikrátJiří Berger, na kterého navázali jednou brankou Petr Očenášek, Michal Geier a Jiří Forgo.

Hanáci tak i ve třetím utkání neskórovali, naopak jejich skóre je 0:21.

4. kolo, neděle 7.10.2012, Zimní stadion Olomouc

APA VČAS Olomouc vs. SKV Sharks Karlovy Vary 0:9

Třetiny: 0:2, 0:0, 0:7.

Branky a nahrávky: 8. Geier (Hrbek, Berger), 10. Forgo, 31. Očenášek (Berger), 32. Berger (Geier, Frogo), 33. Geier (Švec), 37. Berger (Geier, Janko), 40. Forgo (Hrbek), 41. Berger (Hrbek), 44. Berger (Geier). Rozhodčí: Cik, Novotná. Vyloučení: 4:2, navíc Stodola, Bejvl (oba OLO), Berger, Forgo (oba KVA) 5 min. + DKU. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 32.Průběh utkání: 0:9.

APA VČAS Olomouc: Hulín ? Veselý K. (C), Veselý J., Bejvl, Marek ? Havlík, Gergely, Prášil, Černoch, Novák, Hrdý, Stodola, Geier.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach ? Berger (C), Hrbek, Švec, Geier M., Schneider, Janko, Lindák, Forgo, Očenáček.