Olomouc a Kolín 4:0

Úvodní strana » Archiv » Olomouc a Kolín 4:0

V sobotu odpoledne se Kohouti utkali v boji o 3. místo s Kolínem. Už ve 4. minutě ujel olomouckým zadákům Krupička, ale Veselý jeho střelu naštěstí lapil. O minutu později netrefil odkrytou bránu po přihrávce Hornicha a Derky Libor Geier. V šesté minutě udělal obrovskou hrubku kolínský gólman, když pustil nahození Derky. V 10. minutě prověřoval brankáře od modré olomoucký Brix. Ve 12. minutě se znovu blýskl Veselý. V 16. minutě dorážel střelu Derka a zvýšil vedení na 2:0. Ve 25. minutě pálil neúspěšně po zemi Hornich. O čtyři minuty později nebezpečně střílel Krupička, ale Veselý nespal. Ve druhé třetině se ještě trefil Milan Sázel a po něm pak Libor Geier. Třetí třetina se už jenom dohrávala. Olomoučtí ji začali velkým náporem, ale zvýšit vedení se jim už nepodařilo. Naopak na druhé straně vychytal Chadrabovu střelu gólman Veselý.

GÓLY: 5:08 a 15:26 Derka, 27:05 Sázel, 28:41 Geier

VYLOUČENÍ: 1:27 a 33:58 Košík

TŘETINY: 1:0, 3:0, 0:0

SESTAVA OLOMOUCE: 1 Jaromír Veselý, 2 Libor Hulín, 3 Pavel Slanovodský, 5 Rostislav Staněk, 6 Vladimír Vaverka, 7 Martin Hornich, 8 Martin Keller, 9 Stanislav Havlík, 10 Libor Geier ?C?, 11 Miloš Derka, 12 Miloslav Smékal, 13 Milan Sázel, 15 Martin Brix, trenér: Jiří Janák