Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

"Okurková" sezóna začíná

Úvodní strana » Archiv » "Okurková" sezóna začíná

"Okurková" sezóna začíná

V pekelných vedrech zahajuje ?tým? olomouckých Kohoutů přípravu na novou sezónu. A zajíždí na obvyklé cyklosoustředění do Lanžhota, kterého se zúčastní mimo jiné i několik nováčků. Pro letošní ročník se naplnily všechny předpoklady a Kohouti se do České sledge hokejové ligy nepřihlásí. Ušetří se tak docela velké množství financí, které bude možno investovat do vybavení jak pro novice, tak pro ostatní hráče. Také psychická zátěž bude narozdíl od minulé sezóny plné různých problémů a vyhrocených situací minimální. Nicméně to neznamená, že sledge hokej v Olomouci končí. Naopak. Začínáme psát novou kapitolu. Pokud se podaří do týmu zapracovat nové tváře, nikdo jiný klub neopustí, vydrží samozřejmě zdraví a chuť do hry, rádi bychom navázali na úspěšnou ligovou účast let minulých. 

Takže s chutí do toho, sezóna plná klasických čtvrtečních tréninků, několika přátelských utkání, dalších zážitků a setkání začíná.

 

zveřejněno v úterý 03.08.2010

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek