Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Novinky pro sezonu 2016/2017

Úvodní strana » Archiv » Novinky pro sezonu 2016/2017

Novinky pro sezonu 2016/2017

V nadcházející sezoně nás čeká spousta změn jak příjemných tak i smutných. 

Jak jsme již informovali následující liga se vrací do starých kolejí a bude se jí účastnit  8 týmů z České republiky. Díky této změně se nám podařilo domluvit spolupráci se Slovenskými sledge hokejisty. Pět sledge hokejistů Slovenska bude tuto sezónu hájit barvy Olomouckého týmu. Pevně věříme, že i díky těmto posílám se pokusíme umístit na vyšších příčkách než v minulé sezóně.

Rádi bychom také představili nové tváře našeho týmu Martina Švrčka, Davida Burianka a Radka Naňáka. Věříme, že u nás vydrží a překonají všechny počáteční nezdary a tvrdou prací a dřinou se brzo vypracují na plnohodnotné hráče.  

Bohužel několik stávajících hráčů se rozhodlo přerušit nebo ukončit kariéru v sledge hokeji. Těmto hráčům bychom chtěli poděkovat za jejich výkony a pomoc v rozvoji sledge hokeje v Olomouci. Pokud změní své rozhodnutí, rádi je opět mezi sebou přivítáme.

Díky podpoře sponzorům budeme nastupovat do nové sezóny v nových dresech, které nám vyrobila firma GD Sportswear.

Děkujeme za Vaši podporu a věříme, že nás v následující sezóně přijdete podpořit  při zápasech.  

zveřejněno v neděli 18.09.2016

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek