Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Na ledě bez hranic

Úvodní strana » Archiv » Na ledě bez hranic

Na ledě bez hranic

Sobotní poledne na zimním stadionu patřilo akci Na ledě bez hranic, kterou pořádali společně, SOHO Olomoučtí Kohouti, HC Olomouc a Centrum pohybu. Návštěvníci stadionu měli možnost poznat handicapované sportovce zblízka a sami si mohli vyzkoušet, jak se například sedí v hokejových saních.

Kdo na zimní stadion dorazil, určitě nelitoval. Každý návštěvník měl možnost vyzkoušet si sledge hokejové saně, zajet si s nimi například slalom mezi kužely nebo zastřílet na gólmana. Kdo si nechtěl vyzkoušet výstroj handicapovaných sportovců, mohl obout brusle a zkusit samostatné nájezdy nebo jen tak se prohánět po prvoligovém kluzišti.

K vidění byl také kratičký zápas mezi mládežníky HC Olomouc a olomouckých sledge hokejistů. Celou akci uzavřela tombola o hodnotné ceny. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první podobnou akci, kterou jsme se v Olomouci rozhodli zorganizovat, jsme byli velmi překvapeni návštěvností. Byla to velice zdařilá akce, kterou jsme chtěli široké veřejnosti ukázat, že sport nemá hranice, komentovala akci její organizátorka Lenka Fasnerová.

zveřejněno v sobotu 22.12.2012 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek