Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Kohouti Ševce zle trápili

Úvodní strana » Archiv » Kohouti Ševce zle trápili

Kohouti Ševce zle trápili

V sobotu sehráli Olomoučtí Kohouti utkání, které mělo dle papírových předpokladů jasného favorita. To bylo zřejmé hned na začátku, kdy se rozpoutal brutální kolotoč v obranné třetině hostů. Bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Z hokejek Zdenka Šafránka a Davida Paláta sice domácí vedli, ale to bylo na dlouhé minuty vše. Všechny střely na branku Kohoutů šly mimo a o zbytek se postaral opět vynikající Michal Černoch v brance. První třetina tak skončila pro Kohouty lichotivým výsledkem 2:0.

Hned po začátku druhé třetiny se postaral o šok pro domácí Karel Veselý, když po spolupráci s Martinem Novákem překonal krásnou střelou, jak bránícího Zdeňka Hábla, tak i reprezentačního gólmana Jana Matouška.

Od té chvíle domácí značně znervózněli a Kohouti se dostávali do stále větších šancí. Byl vidět výborný hokej na obou stranách ? mnoho osobních střetů, gólových příležitostí, kombinací. Když se zdálo, že bojovná druhá třetina skončí, po ztrátě puku ve středním pásmu se dostal k puku osamocený Erik Fojtík a ten se v této situaci nemýlí - vteřinu a půl před koncem nedal Michalu Černochovi šanci. Škoda, protože toto byl vítězný gól. Třetí třetinu si už domácí pohlídali, přidali ještě dvě branky a zvítězili.

Nicméně výsledek vzhledem ke kvalitě soupeře je pro Kohouty více než dobrý. Všichni hráči podali bojovný, obětavý výkon, podpořený brankářem Michalem Černochem, který byl i přes obdržené branky vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

Na závěr musíme ocenit nejen výkon rozhodčích za velmi korektní přístup, ale i hráčů a střídaček za sice velmi tvrdý boj,ale v rámci fair play (pouze jeden vyloučený); vedený bez zbytečných emocí, což u těchto rivalů nebývá zvykem.

Průběh zápasu (převzato z onlajny.cz)

Branky a nahrávky: 3. Šafránek, 7. Palát (Julina), 30. Fojtík (Z.Hábl), 35. Palát (Z.Hábl), 44. Z.Hábl (Slováček) ? 16. Veselý (Novák)


SHK LAPP Zlín: Matoušek ? Julina, Hábl Z., Šafránek ? Fojtík, Palát, Stodůlka, Ligda, Hábl D., Šnajdar, Slováček


SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch ? Rozkopal, Prášil, Brix, Horký, Jedlička, Mikuš Radim, Mikuš Radek, ? Pabst, Veselý K., Novák, Veselý J., Keller

Autor: Pavel Večeřa 

zveřejněno v sobotu 17.10.2015 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek