Kohouti neskončí s nulou. Tři body vezou ze Studénky

Úvodní strana » Archiv » Kohouti neskončí s nulou. Tři body vezou ze Studénky

S t u d é n k a - Až ve třináctém kole sledge hokejové ligy získali Olomoučtí Kohouti první body do tabulky. Na ledě Studénky sice od čtvrté minuty prohrávali, zásluhou tří branek však skóre otočili a vedení udrželi až do závěrečné sirény. Ligový ročník uzavřou sledge hokejisté nedělním duelem ve Zlíně.

Souboj dvou nejhorších celků soutěže nepřinesl nikterak atraktivní podívanou. Olomouc nastoupila ve Studénce v téměř kompletním složení, naopak domácímu mužstvu chyběly posily z polské reprezentace, což bylo znát.

V úvodní části byla hokejovější Olomouc. Lépe kombinovala a vypracovala si i více šancí. Z první branky se přesto radovali hráči Studénky. Vůbec první střelu na bránu proměnil v gólPetr Kudrna.

Kohouti ale ještě do přestávky skóre otočili. Nejprve srovnal po perfektní Pabstově přihrávceMarek Gergely, necelou půlminutu před sirénou se po přečíslení trefil i samotný Robert Pabst.

Ve druhé části domácí zvýšili tempo a i oni začali vystrkovat růžky. Nicméně navýšit vedení se podařilo Hanákům. V jedenadvacáté minutě předložil Pabst kotouč před bránu Liboru Geierovi, a ten se nemýlil.

Za tři minuty ovšem Studénka reagovala snížením po samostatném úniku Erika Fojtíka.

Další gól už nepadl, přestože k němu měla především Olomouc v některých okamžicích velmi blízko. Kohouti tak poprvé v sezóně bodovali, ve Studénce zvítězili 3:2 a ročník tak zakončí sice na posledním místě tabulky, ale se třemi body.

13. kolo, sobota 5.1.2013, SAS - Zimní stadion Studénka

HC Sledge Studénka - APA VČAS Olomouc 2:3

Třetiny: 1:2, 1:1, 0:0.

Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Mlčák, Fojtík), 24. Fojtík (Keller, Mlčák) ? 10. Gergely (Pabst), 15. Pabst (Hering), 21. Geier (Pabst). Rozhodčí: Bříza, Rapák. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0.V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.

HC Sledge Studénka: Kudela ? Chodurek, Fojtík, Kudrna, Mlčák, Staněk (C), Keller, Krajča, Večeřa, Žák, Sigmund.

APA VČAS Olomouc: Hulín ? Veselý J., Veselý K. (C), Gergely, Pabst, Černoch Mi., Novák, Bejvl, Hering, Stodola, Geier. Trenér: Brix M.