Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Kohouti nebyli úspěšní ani proti Karlovým Varům

Úvodní strana » Archiv » Kohouti nebyli úspěšní ani proti Karlovým Varům

Aktivněji do zápasu vstoupili hokejisté ze západu Čech. V páté minutě předložil po samostatné akci Michal Geier kotouč Bergrovi, domácí brankář ale šanci soupeře zneškodnil. Podobně si hosté nevedli i na začátku sedmé minuty, pokus nehlídaného Forga skončil na znovu dobře chytajícím Hulínovi.

V jedenácté minutě o sobě dali vědět poprvé i domácí. Karel Veselý si dojel pro zdánlivě ztracený kotouč za branku Macha a poslal jej mezi kruhy. Bohužel pro Kohouty ani jeden ze dvou domácích hráčů puk nezastihl. Naopak hned z následného protiútoku zahrozili nebezpečně Žraloci, branku však netrefili.

Skóre se poprvé měnilo až v jednadvacáté minutě. V přesilové hře se domácí se štěstím dostali až do zakončení. Kellerovu střelu sice brankář zneškodnil, pro odražený kotouč si ale dojel Karel Veselý, který jej posunul za brankovou čáru. Západočeši poté domácí tým pořádně zmáčkli a v šestadvacáté minutě stav utkání srovnali. Po vyhraném buly se od modré trefil Michal Geier. Brankář Kohoutů na střelu příliš neviděl.

Až do začátku třetího dějství mohli Hanáci pomýšlet na bodový zisk, jejich sen se však rozplynul během několika okamžiků. Necelé tři a půl minuty stačily Žralokům, aby se čtyřikrát prosadili. Postupně se za záda brankáře Kohoutů trefili Michal Geier, Ludvík Janko, Jiří Berger a Jiří Forgo, jehož zásah z konce sedmatřicáté minuty byl poslední.

Za zmínku tak už stojí jen vyloučení hostujícího Bergra, který chvíli před koncem neovládl své emoce a od sudích inkasoval trest ve hře. Nic to však už nezměnilo na vítězství Karlových Varů, které si vedení 5:1 pohlídaly.

Třetiny 0:0, 1:1, 0:4

Branky a nahrávky: 21. Veselý K. (Keller) ? 26. Geier M. (Wágner), 34. Geier M. (Forgo), 34. Janko (Berger), 36. Berger, 37. Forgo (Berger). Rozhodčí: Cik, Novotný.Vyloučení: 2:2, navíc Berger (KVA) trest ve hře [NESP]. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:5.

Zdroj: HC Olomouc Autor: Miroslav Fantal

zveřejněno v neděli 20.10.2013

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com