Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Kohouti naposledy trénovali, led se rozpouští

Úvodní strana » Archiv » Kohouti naposledy trénovali, led se rozpouští

Kohouti naposledy trénovali, led se rozpouští

Poslední čtvrteční trénink v sezóně měli na programu olomoučtí sledge hokejisté. Týden co týden se celý rok scházeli, led na stařičkém polorozpadlém olomouckém zimním stadionu se však rozpouští a Hanákům začíná letní pauza.

Na posledním tréninku se sešlo hned 12 hráčů, někteří další navíc ze zdravotních důvodů chyběli. Olomouc by se ráda v sezóně 2011/2012 vrátila na sledge hokejovou mapu, účast v České sledge hokejové lize však nebude procházkou růžovým sadem.

O tom se Kohouti mohli přesvědčit i na březnovém turnaji Studénka open. Sice ho vyhráli, nicméně nebýt výpomoci dvou hráčů ze Sparty a Kolína, s největší pravděpodobností by skončili hluboko v poli poražených.

Příprava na novou sezónu odstartuje na konci července opět na olomouckém zimním stadionu. Poslední červencový týden pak handicapované sportovce čeká tradiční týdenní soustředění v Lanžhotě na Břeclavsku. Liga, tentokrát pravděpodobně s rekordním počtem osmi účastníků, by měla začít v září.

zveřejněno v pátek 25.03.2011 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek