Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Kohouti drželi s Českými Budějovicemi krok, závěr však nezvládli

Úvodní strana » Archiv » Kohouti drželi s Českými Budějovicemi krok, závěr však nezvládli

Kohouti drželi s Českými Budějovicemi krok, závěr však nezvládli

V prostějovském azylu museli odehrát olomoučtí sledge hokejisté domácí utkání proti Českým Budějovicím. Ani v osmém ligovém utkání této sezóny ovšem Kohouti nepoznali chuť vítězství, přestože s Jihočechy drželi dlouho nadějný výsledek. V závěru zápasu Hanáci třikrát inkasovali a podlehli soupeři 0:4.

Na první vážnější ohrožení branky si hrstka diváků v Prostějově musela počkat až na začátek druhé části. Jakub David v dobré příležitosti přestřelil. Neproměněná šance jej ale mohla mrzet jen chvíli. V devatenácté minutě napřáhl k ráně Zdeněk Klíma a přesnou trefou poslal svůj celek do vedení.

Olomoučtí byli v prostředním dějství pod neustálým tlakem a jen díky zákrokům Libora Hulína drželi se soupeřem krok. Navíc v závěru druhé části se po povedené akci snažil zakončit Jan Stodola, obránci Jihočechů mu v tom ovšem zabránili.

Radovat se Hanáci mohli na začátku třetí třetiny, ale ani Martin Novák ani Karel Veselý stavem zápasu nehnuli. Přestože se Olomoučtí i nadále dostávali více do hry, byli to Budějovičtí, kteří stříleli branky. Čtyři minuty před koncem zahájil kanonádu Jiří Rumplík, na kterého vzápětí navázali Jakub David a Zdeněk Klíma.

Kohouti tak soupeři nevrátili porážku z prvního kola, kdy zvítězili Králové na domácím ledě 2:0

9. kolo, sobota 17.11.2012, Zimní stadion Prostějov

APA VČaS Olomouc - SHC Kings České Budějovice 0:4

Třetiny: 0:0, 0:1, 0:3.

Branky a nahrávky: 19. Klíma, 41. Rumplík (David), 42. David, 43. Klíma. Vyloučení: 0:0.Průběh utkání: 0:4.

APA VČAS Olomouc: Hulín ? Veselý K. (C), Veselý J., Stodola, Havlík, Černoch Mi., Novák, Prášil, Gergely, Černoch Ma., Bejvl, Hrdý.

SHC Kings České Budějovice: Švec ? Kalina, Podhradský (C), David, Rumplík, Klíma, Kočnar.

 

zveřejněno v sobotu 17.11.2012

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek