Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Kohouti berou z vyrovnaného utkání se Studénkou všechny body!

Úvodní strana » Archiv » Kohouti berou z vyrovnaného utkání se Studénkou všechny body!

Kohouti berou z vyrovnaného utkání se Studénkou všechny body!

Utkání začalo ve velmi opatrném tempu a bylo jasné, že nikdo nechce chybovat a inkasovat jako první. Do první příležitosti se dostal Miloš Večerek, ovšem jak se nakonec ukázalo, jeho čas později teprve přišel. Olomouckým sledge hokejistům v čase 06:09 zafungovala kombinace po ose David Korman a Radim Mikuš. Druhý jmenovaný nedal domácímu gólmanovi žádnou šanci a poslal Kohouty do vedení!

Domácí poté přidali, Petr Kudrna nastřelil z bezprostřední blízkosti puk poslal pouze do tyče. Studénku to příliš mrzet nemuselo, v čase 09:04 hlavní sudí nařídil trestné střílení, které si vzal na starost Sylvester Flis. Ten zvolil střelu pod horní tyč, která skončila v síti! První třetina nabídla ještě po jedné šanci na obou stranách. Oba brankáři však už neinkasovali a po první patnáctiminutovce platilo vyrovnané skóre.

Vstup do druhé části byl velmi nervózní z obou stran, hra se kouskovala a k vidění bylo několik nepřesností na obou stranách. První příležitost si vypracovali domácí, za Michalem Černochem po střele Sylvestera Flise už podruhé zvonila tyč. Na druhé straně přišel parádní zákrok Martina Kudely, který i nadále držel vyrovnaný stav. To se změnilo v čase 24:00, když úplně sám na brankáře Studénky postupoval Miloš Večerek. Ten udělal kličku do pravé strany a překonal gólmana, 1:2! Pro domácí mohlo být ještě hůře, Robert Pabst měl před sebou takřka prázdnou bránu, ovšem kotouč poslal do tyče! To bylo ze druhé třetiny vše, stav utkání byl 1:2, stav nastřelených tyčí pak 2:1!

Kohouti ve čtvrté minutě třetí periody přečkali obrovskou šanci Studénky. Petr Kudrna nedokázal puk poslat do odkryté brány a následně se chytil za hlavu. Byl si dobře vědom toho, že další příležitosti už nemusí přijít. Ty nakonec přišly a řešil dobrými zákroky Michal Černoch, především se zaskvěl proti Sylvestru Flisovi, který dostal prostor na pravé straně. Studénka dostala možnost přesilové hry, jenže ty se dnes domácím vůbec nedařily. Definitivní pojistka přišla v čase 44:55. Studénce při hře vabank ujel Miloš Večerek, který znovu zachoval chladnou hlavu a pět vteřin před koncem dal konečnému skóre definitivní podobu.

Jan Šopík - trenér (HC Sledge Studénka): ?Zápas proběhl vcelku korektně, oba mančafty hrály na dost vysoké úrovni. Na druhou stranu, měli jsme spoustu šancí, které jsme bohužel nebyli schopni proměnit. Olomouc toho využila a v koncovce byla daleko efektivnější. Sice jsme prohráli, ale utkání se muselo líbit, bylo vyrovnané a oba celky si zaslouží pochvalu.?

Libor Hulín - trenér (SOHO Olomoučtí Kohouti): ?Sledovali jsme velmi vyrovnaný zápas, šancí bylo hodně, padly dokonce i nějaké tyčky. Oba týmy podaly svůj nejen standardní, ale možná i nadstandardní výkon. Byli jsme bez dvou posil slovenské reprezentace, ale na to se určitě nechci vymlouvat. Hrálo se čistě, vyloučených bylo opravdu minimálně. Chtěl bych poděkovat jak svým klukům, tak i soupeřovým.?

zveřejněno v sobotu 21.10.2017

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek