Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Hledáme nové hráče

Úvodní strana » Archiv » Hledáme nové hráče

Hledáme nové hráče

Chtěli byste aktivně sportovat a zkusit něco nového? Chtěli byste poznat nové lidi a prožít spoustu nových zážitků? Máte rádi hokej? Pokud ano, neváhejte ani minutu!

Sledge hokejový klub APA VČAS Olomoučtí Kohouti hledá nové talenty. Sledge hokej je sport, který hrají převážně tělesně postižení hráči na speciálních sáňkách. Pravidla jsou velice podobná klasickému hokeji. Jedná se o tvrdý a kontaktní sport. Více o sledge hokeji zde. Věk nerozhoduje, podstatné je, abyste měli alespoň základní fyzické předpoklady pro tuto hru. Hledáme hráče hlavně z Olomouce a blízkého okolí, jestliže vám nebude dělat problémy dojíždění, vítáme zájemce i ze vzdálenějších míst. V kádru Olomouce jsou hokejisté například až z Frýdku-Místku či Valašského Meziříčí.

1188154173_33

Kontaktovat nás můžete na telefonu 604 762 373 anebo pište na e-mail brixx@seznam.cz. Vítáni budou jak tělesně postižení zájemci, tak zdraví hráči. Těšíme se na vás!

Všichni zájemci jsou vítáni!

zveřejněno ve čtvrtek 03.01.2013

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek