Čtvrté kolo E.P.C. Management ligy

Úvodní strana » Archiv » Čtvrté kolo E.P.C. Management ligy

V sobotu 5.11. odjeli sledge hokejisté Olomouce na zápas do Pardubic s vidinou možností získání tolik potřebných bodů. I přes zlepšený výkon, oproti předchozím zápasům a snahu o útočný hokej se vidina bodů začala rozplývat po polovině zápasu. Olomoučtí se snažili hrát, ale mustangové z Pardubic stříleli branky. Opět se projevila Olomoucká bolest v proměňování šancí. Ve třetí třetině za stavu 4:0 pro Pardubice se konečně podařilo protrhnout střeleckou smůlu a i přes výrazný tlak a mnoho šancí se podařilo výsledek upravit pouze na 4:2.

SHK Mustangové Pardubice AUTO IN - SOHO Kohouti Olomouc 4:2 (2:0,2:0,0:2).

Branky: 2. P. Kubeš (Michalec), 9. Michalec (Doležal, P. Kubeš), 27. Doležal (P. Kubeš), 28. P. Kubeš (J. Kubeš) - 32. Stašák (Novák), 45. Novák (Ferenčík). Rozhodčí: Mariánus, Špulák. Vyloučení: 2:3.Bezvyužití. Diváků: 60. Hráno: 5. 11. 2016.

Pardubice: Boček - Štěpják, J. Kubeš, Michalec, P. Kubeš, V. Buhr, Doležal, Kořínek, Kolek, R. Buhr.

Olomouc: Černoch - Gergely, Veselý, Novák, Jedlička, Radim Mikuš, Prášil, Večerek, Kardoš, Ferenčík, Stašák.

V neděli 6.11. jsme se opět utkali z Mustangy z Pardubic, tentokrát na domácím ledě. Úkol byl zcela jasný pokračovat ve výkonu, kterým jsme předvedli ve třetí třetině předchozí den v Pardubicích. Olomoučtí tlačili a vytvářeli se šance, které však již tradičně neproměňovali. Ke všemu se od nás odvrátila i paní štěstěna, když z ojedinělých šancí se dvakrát trefil nejlepší hráč Pardubic Pavel Kubeš s přispěním Olomouckých obránců. V poslední třetině, kdy se Olomoučtí snažili hrát útočně, aby ještě něco udělali s výsledkem se dostali do několika šancí i Pardubičtí, ale výsledek již zůstal stejný.

SOHO Kohouti Olomouc - SHK Mustangové Pardubice AUTO IN 0:2 (0:1, 0:1, 0:0).

Branky: 15. P. Kubeš (J. Kubeš), 25. P. Kubeš (J. Kubeš). Rozhodčí: Cik, Doleček. Vyloučení: 1:2.Bezvyužití. Diváků: 44. Hráno: 6. 11. 2016.

Pardubice: Drahý - Štěpják, J. Kubeš, Michalec, P. Kubeš, V. Buhr, Doležal, Kořínek, Kolek, R. Buhr.