Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Vysoké vítězství a postup do play off » fotogalerie «

Vysoké vítězství a postup do play off

Olomouc - V sobotu odehráli Kohouti předposlední zápas základní části. Přestože ještě na tréninku panovaly určité obavy, zejména kvůli redukované sestavě - zranění, neúčast některých hráčů; nastupovali domácí do zápasu uklidněni s vědomím, že k postupu do play off jim bude stačit získat bod.

Cvičení | zveřejněno v sobotu 04.01.2014

Poděkování

Poděkování

SOHO Olomoučtí Kohouti děkují všem příznivcům, fanouškům, sponzorům, svým rodinám za podporu a přízeň v roce 2013 a přejí všem hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2014.
Klub SOHO Olomoučtí Kohouti

Sledge | zveřejněno v úterý 31.12.2013

Tvrdá vánoční příprava » fotogalerie «

Tvrdá vánoční příprava

Olomouc - Olomoučtí Kohouti ani mezi svátky nezaháleli a v sobotu se sešli na jednom z posledních tréninků před rozhodujícím dvojzápasem této sezóny. Trénink byl věnován simulaci skutečného zápasu a řešení taktických variant. Tímto zveme všechny příznivce Olomouckých Kohoutů na klíčové zápasy v boji o play off. V sobotu v 19:15 přivítají na svém ledě hráče HC Studénka a o den později v neděli v 17:00 se utkají s jedním z favoritů sledgehokejové ligy SHK LAPP Zlín. Obě utkání slibují kvalitní, dramatickou podívanou a výborný hokej. Přijďte Kohouty povzbudit, budou to potřebovat a za své letošní výkony a bojovnost si vaši podporu zaslouží.

Sledge | zveřejněno v sobotu 28.12.2013

Úspěšný ZIMÁK V POHYBU » fotogalerie «

Úspěšný ZIMÁK V POHYBU

Olomouc - V neděli 22.12.2013 odpoledne se konala již tradiční předvánoční akce Zimák v pohybu. Díky aktivitě SOHO Olomoučtí Kohouti, Centrum pohybu Olomouc a HC Olomouc se v přátelské pohodové atmosféře setkali příznivci jak HC Olomouc tak i Olomouckých Kohoutů sledge hokejistů. Při akci, kdy i ti nejmenší měli možnost vyzkoušet si záludnosti ledové plochy a starší poznali, že sledge hokej není jen obyčejné ježdění na sáňkách po ledě, jak to občas vypadá, ale že je to taky pěkná dřina, kdy hraje velkou roli nejen síla rukou, ale i cit pro rovnováhu a koordinace pohybů. V propagačním utkání mezi fanoušky a hráči nešlo o výsledek, ale o to zahrát si netradiční formu hokeje a užít si zábavu. I díky vynikajícímu punči a drobnému občerstvení odcházeli všichni spokojeni s pocitem hezky a užitečně stráveného odpoledne.

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 22.12.2013

Zimák v pohybu

Zimák v pohybu

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 15.12.2013

Přijďte nás podpořit!

Přijďte nás podpořit!

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 16.11.2013

Ostuda ve Zlíně - Olomoučtí Kohouti morální vítězové » fotogalerie «

Ostuda ve Zlíně - Olomoučtí Kohouti morální vítězové

Zlín - Zápas, který měl jednoznačného favorita, domácí Zlín, sliboval dramatickou podívanou. Průběh však předčil všechna očekávání. Utkání, které bylo velmi atraktivní a dle vyjádření většiny zúčastněných se hrál dobrý hokej, získalo pachuť něčeho nezdravého, což může celému českému sledge hokeji jen uškodit. Škoda

Sledge | zveřejněno v neděli 03.11.2013

Kohouti zvítězili ve Studénce bez inkasované branky

Kohouti zvítězili ve Studénce bez inkasované branky

Studénka - Olomoučtí sledge hokejisté dali zapomenout na dvě poslední prohry z domácího ledu a v rámci pátého kola zvítězili ve Studénce. Dvěma brankami se blýskl německý reprezentant Robert Pabst, který v osmé minutě otevřel skóre a stejný počet minut před závěrem jej symbolicky i uzavřel.

Zdroj: HC Olomouc

Sledge | zveřejněno v sobotu 02.11.2013

« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek