Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Vícemistři!

Vícemistři!

Karlovy Vary - Kohouti byli Žralokům více než důstojným soupeřem. Po odevzdaném výkonu doma a vysoké porážce 2:7 se Kohouti představili v úplně jiném světle. Byl vidět vyrovnaný, bojovný hokej, v bouřlivé atmosféře.

Sledge | zveřejněno v sobotu 15.02.2014

Na Žraloky Kohouti neměli » fotogalerie «

Na Žraloky Kohouti neměli

Olomouc - Po slavnostním úvodu zahájeného státní hymnou a čestným buly náměstka primátora Ing. Ivo Vlacha začalo finálové utkání České sledgehokejové ligy.

Sledge | zveřejněno v neděli 02.02.2014

Pojďte s námi fandit!

Pojďte s námi fandit!

Sledge | zveřejněno v pátek 31.01.2014

SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili » fotogalerie «

SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili

Zlín - V atraktivním víkendovém dvojzápase (semifinále play off) vyřadili Olomoučtí Kohouti vysoce favorizovaný celek SHK LAPP Zlín, který v základní části celé sledgehokejové ligy neztratil jediný zápas. Navíc na jeho ledě! Co na tom, že v posledním duelu před play off prohráli doma vysoko 8:0 a v prvním zápase vyřazovací části po tuhé bitvě, také v domácím zápase 2:0. Potvrdilo se, že v play off může být všechno jinak.

Sledge | zveřejněno v neděli 26.01.2014

Kohouti zbrojili na Zlín » fotogalerie «

Kohouti zbrojili na Zlín

Olomouc - Ve čtvrtek proběhl poslední trénink před zřejmě nejdůležitějším zápasem sezóny. Pod vedením kapitána Karla Veselého všichni, včetně realizačního týmu přistoupili k přípravě zodpovědně. Vzhledem k výsledku posledního zápasu, kdy Kohouti úspěšně vzdorovali náporu Zlína a rozhodující branku inkasovali dvě minuty před koncem základní hrací doby se dá zítra (25.1.2014,16:30) očekávat atraktivní zápas a rozhodně mužstvo nejede do Zlína s poraženeckou náladou. Spoléhat se Kohouti budou na svoji bojovnost a obětavost, bezchybné plnění taktických pokynů a v neposlední řadě na výkon reprezentačního brankáře Libora Hulína, který byl na mezinárodním turnaji v ruském Podolsku vyhlášen nejlepším brankářem.
Nezbývá než popřát hodně štěstí a držet palce v boji o medaili.

HOŠI BOJOVAT!

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 23.01.2014

Prohra se vztyčenou hlavou » fotogalerie «

Prohra se vztyčenou hlavou

Olomouc - Nesmírná bojovnost a obětavost, vyztužená obrana a excelentní výkon Libora Hulína, to byly hlavní atributy sobotního zápasu s favoritem soutěže SHL LAPP Zlín. Kohouti neprodali svou kůži zadarmo. Vysoká prohra z minulého týdne byla zapomenuta a domácí od prvních minut ukázali soupeři, že tento zápas pro něj nebude pocházka růžovým sadem.

Sledge | zveřejněno v sobotu 11.01.2014

Přijďte nás podpořit!

Přijďte nás podpořit!

Sledge | zveřejněno ve středu 08.01.2014

Nevydařená generálka na play off » fotogalerie «

Nevydařená generálka na play off

Olomouc - V neděli se hrál poslední zápas základní části sledgehokejové ligy. V utkání prakticky o nic nešlo, protože pořadí pro play off již bylo známo po sobotních zápasech. Nicméně hosté ze Zlína přijeli v nejlepší možné sestavě, což se však o domácích rozhodně nedalo říci.

Sledge | zveřejněno v neděli 05.01.2014

« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek