Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Přijďte nám fandit

Přijďte nám fandit

Cvičení | zveřejněno ve středu 08.10.2014

Rozpačitý vstup do sezóny » fotogalerie «

Rozpačitý vstup do sezóny

K. Vary - Olomoučtí sledgehokejoví Kohouti nevstoupili do nové sezóny příliš šťastně. Hned na úvod absolvovali náročný dvoudenní trip, v němž se utkali v sobotu 27. 9. 2014 v opakovaném loňském finále s mistrem - Karlovarskými Sharks; v neděli pak s ambiciozní Spartou Praha. Dva zápasy s podobným výsledkem, ale zcela odlišným pojetím hry Kohoutů.

Sledge | zveřejněno v sobotu 27.09.2014

Handycap Rally » fotogalerie «

Handycap Rally

Olomouc - V neděli 8. září se uskutečnil ji několikátý ročník Handycap Rally a olomoučtí sledgehokejoví Kohouti byli opět při tom. Krásné počasí, výborná atmosféra, mnoho diváků, prostředí olomouckého parku - co víc si přát. Tato každoroční akce opět přispěla ke sblížení zdravých lidí s těmi, kteří i ne svou vinou jsou bohužel ve svém životě nějakým způsobem limitováni. Poděkování patří všem, kteří se této akce zúčastnili. Olomoučtí Kohouti přispěli svoji atraktivní disciplínou "Tref si svého hokejistu". Uznání zaslouží Karel Veselý, který na slunci ve své netradiční roli strávil téměř 3 hodiny v brankářské výstroji. Trefovali se do něj nejen děti, handikepovaní, ale i zlomyslní spoluhráči.
Akce se vydařila a všichni odcházeli s pocitem pěkně stráveného odpoledne.

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 07.09.2014

Soustředění  BEZ HRANIC » fotogalerie «

Soustředění BEZ HRANIC

Lanžhot - Olomoučtí Kohouti zahájili sezónu již tradičním soustředěním v nádherné krajině okolí města Lanžhot. Týden věnovaný jednak fyzické přípravě, rozebírání taktických variant, ale i utužování kolektivu uběhl velmi rychle. Doufejme, že naježděné desítky kilometrů na handbikách, suchá příprava v posilovně, při florbalu a basketbalu a každodenní večerní tréninky na ledě přinesou své ovoce a Kohouti budou minimálně rovnocennými partnery všem soupeřům.

Sportovní aktivity | zveřejněno v neděli 03.08.2014

Zahajujeme novou sezónu

Zahajujeme novou sezónu

Olomouc - Olomoučtí Kohouti zahájili přípravu na novou sezónu, v níž by určitě chtěli navázat na úspěch z té předchozí. Obhájit titul vícemistra české sledgehokejové ligy bude nesmírně obtížné, protože nebudou považováni za outsidera soutěže, na kterém se vylepšovalo skóre a získávaly body.

Sledge | zveřejněno v pondělí 14.07.2014

Slavnostní závěr » fotogalerie «

Slavnostní závěr

Olomouc - Olomoučtí sledgehokejoví Kohouti zakončili svou úspěšnou sezónu předáním medailí a poháru. Před zcela zaplněnou arénou zimního stadionu v Olomouci převzali z rukou náměstka primátora Ing. Ivo Vlacha, ikony olomouckého fotbalu Petra (Johna) Uličného a sportovního manažera Josefa Podlahy medaile a pohár pro vicemistry sledgehokejové ligy. Kohouti tak slavnostně ukončili sezónu, v níž se mísily úspěchy a nezdary, ale která nakonec vyvrcholila druhým místem. Klíčem k medailím byly první zápasy s Pardubicemi a poté senzační vyřazení Zlína v play off.

Všichni hráči a všichni, kteří je podporují, si zaslouží poděkování.

Sledge | zveřejněno v neděli 30.03.2014

Rockový ples » fotogalerie «

Rockový ples

Náměsť na Hané - Příjemné prostředí, tvrdá muzika, bohatá tombola, zásobený bar a kuchyně, super atmosféra?nic z toho nechybělo na druhém plese, pořádaném olomouckými sledge hokejisty v Náměšti na Hané.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 22.03.2014

Zveme Vás na ples

Zveme Vás na ples

Společenské aktivity | zveřejněno v úterý 04.03.2014

« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek