Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Výhra nad Kings zmírnila zklamání » fotogalerie «

Výhra nad Kings zmírnila zklamání

České Budějovice - Po večerním přejezdu do Soběslavi nastoupili Kohouti hned ráno na místním stadionu proti českobudějovickým Kings. Oběma týmům již o nic nešlo a tak byla možnost vyzkoušet nové možnosti v sestavě, kterou trenér Veselý využil.

Cvičení | zveřejněno v neděli 14.12.2014

Pardubický perník Kohoutům nechutnal » fotogalerie «

Pardubický perník Kohoutům nechutnal

Pardubice - V sobotním duelu s pardubickými Mustangy šlo o hodně. Oba týmy si uvědomovaly, že vítězství posune jednoho z nich do šance zahrát si play off. A na zápase to bylo znát. Hrál se urputný hokej, plný osobních střetů. Již v prvních minutách měli Kohouti dvě velké šance, bohužel však zůstalo pouze u nich. Hra byla v první třetině vyrovnaná a bylo otázkou času, kdo dá první gól. Vše podstatné se událo v závěru.

Sledge | zveřejněno v sobotu 13.12.2014

Vánoční punč a atraktivní zápas

Vánoční punč a atraktivní zápas

Olomouc - Olomoučtí sledge hokejoví Kohouti zvou všechny fanoušky, rodinné příslušníky a příznivce v pátek dne 19.12.2014 na Horní náměstí v Olomouci na vánoční punč a jiné dobroty. Obsluhovat ve stánku Dobrého místa pro život budou za sledgehokejisty STM házenkáři Olomouce. Přijďte si užít předvánoční páteční odpoledne a večer a podpořit dobrou věc.
Ještě předtím však Kohouty čeká náročný víkendový trip. V sobotu 12.12. sehrají v 16:00 ligové utkání v Pardubicích s místními Mustangy, v neděli 13.12. se střetnou od 11:00 v Soběslavi s budějovickými Kings. Jsou to klíčová utkání této sezóny.Pokud si chtějí udržet i letos naději bojovat v play-off, musejí v zápasech uspět. Vynikající výkon proti Spartě by rádi zopakovali a přivezli domů body. Přejeme o víkendu hodně štěstí!

Sledge | zveřejněno ve středu 10.12.2014

Zasloužený bod » fotogalerie «

Zasloužený bod

Olomouc - Náročný dvojzápas čekal o víkendu olomoucké Kohouty, ale nakonec vše bylo trochu jinak. Již při srazu v Olomouci domácí dostali zprávu, že karlovarští Žraloci pravděpodobně nedojedou kvůli poruše autobusu na D1 a tak místo zápasu, který Žraloci považovali za jasnou záležitost, absolvovali Kohouti alespoň kvalitní trénink, včetně německých reprezentantů. Zápas s Karlovými Vary se tak odložil a bude záležet na dohodě obou týmů, v jakém termínu a jestli vůbec se odehraje.

Sledge | zveřejněno v neděli 30.11.2014

Přijďte nás podpořit!

Přijďte nás podpořit!

Sledge | zveřejněno v úterý 25.11.2014

Krutá prohra Kohoutů » fotogalerie «

Krutá prohra Kohoutů

Olomouc - Dosud největší porážku za poslední dvě sezóny utrpěli Olomoučtí Kohouti na domácím ledě v sobotu 8. 11. s opět favorizovaným týmem Zlína. Při tradičním vyhroceném moravském derby chtěl Zlín oplatit Kohoutům loňské vyřazení v semifinále play off, a to se mu po výborném kolektivním výkonu podařilo na 100%.

Sledge | zveřejněno v sobotu 08.11.2014

Fandíme Kohoutům !!!

Fandíme Kohoutům !!!

Cvičení | zveřejněno v neděli 02.11.2014

Kohouti se odrazili ode dna » fotogalerie «

Kohouti se odrazili ode dna

Olomouc - Náročný dvojzápas absolvovali olomoučtí sledgehokejoví Kohouti v sobotu a v neděli. Nejen proto, že sobotní zápas s pardubickými Mustangy začal až ve 20:30 a hned v neděli v 11:00 se utkali s českobudějovickými Kings ve Šternberku. Oba zápasy nabízely dobrou podívanou, škoda jen, že přes sliby dorazilo jen málo fanoušků. Poděkování kromě realizačního týmu patří i panu Romanu Brandýsovi, který se v sobotu postaral o oživení atmosféry živou hudbou. Oba zápasy nabídly dobrý hokej a Kohouti se konečně dočkali vítězství.

Sledge | zveřejněno v sobotu 18.10.2014

« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek