Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Prohra na úvod s tradičním soupeřem

Prohra na úvod s tradičním soupeřem

Olomouc - Olomoučtí Kohouti zahájili sezónu s tradičním úvodním rivalem - Mustangy z Pardubic. Značně obměněnou a novými hráči doplněnou olomouckou soupisku čekal těžký soupeř. Pikantní na tomto zápase byl i fakt, že proti Kohoutům nastoupil jejich bývalý spoluhráč - Bernhard Hering. Ten spolu s reprezentantem Pavlem Kubešem tvořili hlavní údernou sílu Mustangů. Kohouti se však nezalekli, byť po počátečním náporu třikrát během 13 minut inkasovali. Před koncem 1. třetiny však dokázal výborně hrající Karel Veselý snížit na 1:3.

Sledge | zveřejněno v sobotu 26.09.2015

Soustředění BEZ HRANIC 2015 » fotogalerie «

Soustředění BEZ HRANIC 2015

Lanžhot - Tradiční sportovně - integrační pobyt, ale s několika NEJ se zapíše do historie. Nejvyšší účast - 37 účastníků ( 26 handicapovaných), nejvíc defektů ( 9 ), nejtěžší zranění ( Michal ), nejvíc naježděných kilometrů( cca 250 ), největší vedra ( 30-45 na slunci ) a další .... Nicméně, jako vždy bylo v Lanžhotě krásně a olomoučtí Kohouti i všichni další si pobyt náramně užívali.

Sportovní aktivity | zveřejněno v neděli 09.08.2015

Poslední zápas sezóny

Poslední zápas sezóny

Olomouc - I když to vypadalo, že si Kohouti už v této sezóně nezahrají, nakonec přijali výzvu od HC Studénka k přátelskému utkání v sobotu 28.3.2015.

Sledge | zveřejněno v sobotu 28.03.2015

Plesová paráda v Náměšti na Hané » fotogalerie «

Plesová paráda v Náměšti na Hané

Náměšť na Hané - Jak se již stalo tradicí, po sezóně pořádají sledge hokejoví Kohouti rockový bál v Náměšti na Hané. Opět nasadili laťku o něco výše. Rekordní účast, výborné kapely Pryor Rock a Roxy, rozjaření muži i krásné ženy u baru a na parketu, bohatá tombola....

Společenské aktivity | zveřejněno v pondělí 23.03.2015

Přijďte si s námi zatančit

Přijďte si s námi zatančit

Společenské aktivity | zveřejněno v pondělí 09.02.2015

Rozloučení se sezónou » fotogalerie «

Rozloučení se sezónou

Olomouc - Olomoučtí Kohouti sehráli pravděpodobně poslední zápas této sezóny. Využili nabídku reprezentace Slovenska, účastníka Mistrovství světa ve sledge hokeji a sehráli 31.1.2015 přátelské utkání.

Sledge | zveřejněno v sobotu 31.01.2015

Souboj Kohoutů vs. Slovensko

Souboj Kohoutů vs. Slovensko

Sledge | zveřejněno v pátek 30.01.2015

Berger vs. Kohouti » fotogalerie «

Berger vs. Kohouti

Olomouc - V sobotu 27.12. se v odpolední pohodové povánoční atmosféře sešly oba týmy k dohrávce utkání. Již před zápasem panovala mezi mužstvy dobrá nálada, Kohoutům již o nic nešlo a Žraloci si byly poměrně jistí.

Sledge | zveřejněno v sobotu 27.12.2014

« 1 ... 3 4 5 6 7 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek