Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Sportovně Rekondiční pobyt 2016

Sportovně Rekondiční pobyt 2016

Lanžhot u Břeclavi - Občanské sdružení SOHO pořádalo v termínu od 14.-21. srpna již čtvrtý ročník Sportovně rekondičního pobytu BEZ HRANIC pro zdravé i handicapované v Lanžhotě u Břeclavi. Akce se klasicky účastní i sledge hokejisti Olomouce, kteří tento pobyt pojali jako letní soustřední.

Sportovní aktivity | zveřejněno ve čtvrtek 18.08.2016

Bitva na Hané

Bitva na Hané

Olomouc - Olomoučtí Kohouti, tentokrát ve sledgehokejovém provedení (SOHO Olomoučtí kohouti z.s.) se střetli v těžké bitvě s basketbalisty Olomouce.

Sportovní aktivity | zveřejněno v sobotu 28.05.2016

Kohouti se konečně dočkali

Kohouti se konečně dočkali

Strakonice - Po sérii těžkých proher doma (Zlín 0:8, Slovensko 11:1) mohli Olomoučtí Kohouti konečně slavit vítězství. Po výborném výkonu všech hráčů a opět excelentního Michala Černocha v brance porazili České Budějovice. Poté, kdy všichni hráči do toho dali srdce porazili ČB po gólech Nováka, Pabsta a Brixe 3:1.

Sledge | zveřejněno v sobotu 06.02.2016

Úplně jiný zápas

Úplně jiný zápas

Olomouc - Po sobotním extempore si vzal hlavní slovo před zápasem trenér Libor Hulín. Měl svým hráčům co říct a mnoho věcí se vyříkalo. A na ledě to bylo okamžitě znát. Proti rakouské reprezentaci se ukázali znovu Kohouti tak, jak jsme je viděli už mnohokrát. Bojovnost, obětavost, dohrávání osobních soubojů, mnoho šancí, které však zůstaly bohužel nevyužity.

Sledge | zveřejněno v neděli 08.11.2015

Zbytečná prohra

Zbytečná prohra

Olomouc - Kohouti nastoupili do zápasu proti Českým Budějovicím s vědomím, že proti papírově stejnému soupeři nemají co ztratit. A to byla fatální chyba.

Sledge | zveřejněno v sobotu 07.11.2015

Oslabení Kohouti na Slováky nestačili » fotogalerie «

Oslabení Kohouti na Slováky nestačili

Dolný Kubín - Po těžkém souboji ve Zlíně, pokračovali Kohouti hned v 10:30 v neděli 18.10. s novým účastníkem české sledgehokejové ligy - Bencontem Dolný Kubín. Taktika byla od začátku zřejmá. S redukovanou sestavou se proti v podstatě slovenské reprezentaci hrát jinak než s bráněním a rychlými brejky nedá.

Sledge | zveřejněno v neděli 18.10.2015

Kohouti Ševce zle trápili » fotogalerie «

Kohouti Ševce zle trápili

Zlín - V sobotu sehráli Olomoučtí Kohouti utkání, které mělo dle papírových předpokladů jasného favorita. To bylo zřejmé hned na začátku, kdy se rozpoutal brutální kolotoč v obranné třetině hostů. Bylo jen otázkou času, kdy padne první gól.

Sledge | zveřejněno v sobotu 17.10.2015

Na Spartu tentokrát Kohouti neměli

Na Spartu tentokrát Kohouti neměli

Olomouc - V neděli 27.10. přijela změřit své síly na olomoucký zimák pražská Sparta. Sebevědomý, zkušený tým, podpořený účastí tří reprezentantů (Zdeněk Krupička, Jiří Raul, Michal Vápenka) budil respekt. Přesto však Kohouti dlouho vzdorovali a po první třetině, ve které navázali na výkon proti Pardubicím, drželi nadějný stav 0:1. Zdálo se zápas bude nadále dramatický.

Sledge | zveřejněno v neděli 27.09.2015

« 1 2 3 4 5 6 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek