Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Č. Budějovice a Olomouc 1:0

Č. Budějovice a Olomouc 1:0

Kohouti hráli v pátek večer na zimním stadionu v Č. Budějovicích důležitý zápas, na který se pořádně připravili. Obě mužstva začala opatrně. V 8. minutě měl obrovskou šanci Libor Geier. Dostal se sám před gólmana, ale trefil právě jeho. O minutu později se vyznamenal olomoucký brankář Veselý, který chytil téměř nepolapitelnou střelu.

Sledge | zveřejněno v pátek 19.03.2004

Olomouc a Kolín 3:1

Olomouc a Kolín 3:1

V neděli odpoledne se na zimním stadionu v Olomouci utkali olomoučtí Kohouti s Kolínem. Po lehčím začátku se Kohouti do svého soupeře pořádně pustili a v 9. minutě skóroval Brix, který tak vstřelil svůj první gól vůbec. Hned o minutu později už olomoučtí vedli 2:0, když se dokázal prosadit Libor Geier. Kolín sice na začátku druhé třetiny zásluhou Chadraby snížil, ale ve 23. minutě se trefil Hornich a uzavřel tak skóre na konečných 3:1.

Sledge | zveřejněno v neděli 07.03.2004

Olomouc a České Budějovice 0:1

Olomouc a České Budějovice 0:1

V sobotu čekal Kohouty v Uničově těžký zápas proti Českým Budějovicím. Olomoučtí nehráli špatně. Dvakrát jeli dokonce sami na bránu, konkrétně Geier a Hornich, ale gól se jim dát nepodařilo.

Sledge | zveřejněno v sobotu 06.03.2004

Kolín a Olomouc 1:4

Kolín a Olomouc 1:4

V neděli brzo ráno se Kohouti utkali na stejném stadionu s Kolínem. Olomoučtí ovšem hráli bez Libora Hulína, který právě kvůli zmiňovanému zranění nemohl nastoupit. Tím pádem se rozpadla celá obrana.

Sledge | zveřejněno v neděli 22.02.2004

Č. Budějovice a Olomouc 3:1

Č. Budějovice a Olomouc 3:1

V sobotu v podvečer čekal Kohouty v Budvar aréně zápas s domácími Jihočechy. Olomoučtí vzali tuto prolínací část jako přátelské zápasy, protože do této soutěže nastoupili s bodovým bonusem ze základní části a o postupujících bylo prakticky rozhodnuto. Zápas se podle toho i odvíjel.

Sledge | zveřejněno v sobotu 21.02.2004

Olomouc a Zlín 1:1

Olomouc a Zlín 1:1

V neděli večer se na zimním stadionu v Uničově uskutečnilo utkání 10. kola České sledge hokejové ligy. V moravském derby hostila Olomouc loňského mistra Zlín. Zápas se musel líbit početnému publiku.

Sledge | zveřejněno v neděli 14.12.2003

K. Vary a Olomouc 1:4

K. Vary a Olomouc 1:4

Ihned po sobotním zápase s Budějovicemi vyrazili Olomoučtí na cestu do Karlových Varů, kde se hrálo už od půl deváté ráno. Kohouti začali očekávaným náporem. Snažili se střílet a kombinovat v útočné třetině.

Sledge | zveřejněno v neděli 23.11.2003

České Budějovice a Olomouc 1:2

České Budějovice a Olomouc 1:2

Olomoučtí Kohouti jeli v sobotu na jih Čech oplatit Českým Budějovicím domácí porážku 1:4. Zápas se ovšem začal vyvíjet lépe pro domácí, kteří byli aktivnější v útočné fázy. V první třetině ale Olomoučtí pozorně bránili a udrželi čisté konto. Na začátku druhé třetiny poslal domácí do vedení Tomáš Kvoch.

Sledge | zveřejněno v sobotu 22.11.2003

« 1 ... 34 35 36 37 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek