Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Sledge hokejisté Olomouce remizovali se Zlínem

Sledge hokejisté Olomouce remizovali se Zlínem

Pouze jedinou branku vstřelili olomoučtí sledge hokejisté v Písku, kde se o víkendu uskutečnila 1. část 3. kola České sledge hokejové ligy. Ta jim však přinesla cenný bod za remízu se Zlínem. Den předtím Kohouti podlehli Karlovým Varům.

Sledge | zveřejněno v sobotu 15.01.2005

Kohouti dvakrát vyhráli

Kohouti dvakrát vyhráli

Čtyři body za dvě výhry si vezou olomoučtí sledge hokejisté ze 2. části 2. kola České sledge hokejové ligy, která se uskutečnila v Karlových Varech. V sobotu nejprve porazili Kolín a v neděli vyhráli nad Českými Budějovicemi rozdílem třídy. Kohouti se tak posunuli na druhé místo v tabulce.

Sledge | zveřejněno v sobotu 11.12.2004

Kohouti nepřivezli ze Zlína ani bod

Kohouti nepřivezli ze Zlína ani bod

Na neplodnost v koncovce znovu doplatili olomoučtí sledge hokejisté. V rámci 1. části 2. kola České sledge hokejové ligy, která se o víkendu uskutečnila ve Zlíně, nestačili nejprve na Karlovy Vary a pak ani na Zlín. V obou utkáních dohromady vstřelili pouze jediný gól.

Sledge | zveřejněno v sobotu 13.11.2004

Kohouti jsou po 1. kole druzí

Kohouti jsou po 1. kole druzí

V sobotu a v neděli 16. a 17. října se na zimním stadionu v Poděbradech uskutečnila druhá část 1. kola České sledge hokejové ligy. Kohouti si jeli pro dvě vítězství. To se jim však nepodařilo, ale i přesto se posunuli v tabulce na 2. pozici za Zlín.

Sledge | zveřejněno v sobotu 16.10.2004

Sledge hokejisté jednou vyhráli a jednou prohráli

Sledge hokejisté jednou vyhráli a jednou prohráli

11. a 12. září se na zimním stadionu v Olomouci konalo 1. kolo České sledge hokejové ligy. Odehrály se celkem čtyři zápasy, z toho dva hrála domácí Olomouc. Nejprve v sobotu dopoledne dokázala porazit K. Vary, ale v neděli už nestačila na Zlín.

Sledge | zveřejněno v sobotu 11.09.2004

Skončila sezóna sledge hokeje

Skončila sezóna sledge hokeje

O víkendu 19. a 20. března 2004 skončila odehráním play-off České sledge hokejové ligy sezóna. Olomoučtí Kohouti v ní obsadili 3. místo, když je o postup do finále připravil nesprávný verdikt rozhodčích Pelanta a Rosického, kteří uznali neregulérní gól Kaliny 32 vteřin před koncem semifinále s pozdějším mistrem Českými Budějovicemi. V souboji o bronzové medaile porazili Kohouti Kolín 4:0. Olomoučtí měli sice za svůj cíl postup do finále, ale vzhledem k tomu, že sezónu z ekonomických důvodů málem nedohráli, lze i toto umístění považovat za úspěch. Olomouckým sledge hokejistům se stále nepodařilo získat generálního sponzora na zaplacení tréninků, výstroje, kterou mají zatím půjčenou ze Zlína a cest na zápasy a turnaje do jiných měst.

Sledge | zveřejněno v neděli 04.04.2004

Tabulky a výsledky 2003/2004

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 01.04.2004

Olomouc a Kolín 4:0

Olomouc a Kolín 4:0

V sobotu odpoledne se Kohouti utkali v boji o 3. místo s Kolínem. Už ve 4. minutě ujel olomouckým zadákům Krupička, ale Veselý jeho střelu naštěstí lapil. O minutu později netrefil odkrytou bránu po přihrávce Hornicha a Derky Libor Geier.

Sledge | zveřejněno v sobotu 20.03.2004

« 1 ... 33 34 35 36 37 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek