Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Hned na úvod ligy se zrodilo několik překvapení

Hned na úvod ligy se zrodilo několik překvapení

Již v prvním kole České sledge hokejové ligy se zrodilo několik překvapivých a zároveň zajímavých výsledků. Oba finalisté loňského ročníku nedokázali získat ani bod, Zlín prohrál na Spartě 0:1 a v Karlových Varech 0:5. Olomouc prohrála s K. Vary sice "jen" 1:4, zato v Praze dostala pořádnou lekci, když ji Sparta deklasovala v poměru 0:7. Takové divoké výsledky jistě nikdo nečekal, nicméně je třeba říci, že Sparta si vítězství zasloužila. Jediným zápasem, který skončil podle papírových předpokladů, byl duel na jihu Čech, ve kterém České Budějovice porazily Kolín 4:0. Uvidíme, jak se povede poraženým týmům v dalším kole České sledge hokejové ligy. Olomouc stejně jako Zlín hostí Kolín a Č. Budějovice, v přímém souboji o první místo si to pak rozdají Karlovy Vary s pražskou Spartou. Při přesunu z K. Varů do Prahy nezapomněli olomoučtí sledge hokejisté ani na zesnulého Ivana Hlinku, u jehož pomníku zapálili svíčku.

Sledge | zveřejněno v pondělí 12.09.2005

Z mlhy Kohouti nevytěžili ani bod

Z mlhy Kohouti nevytěžili ani bod

Výsledkově jeden z nejhorších víkendů prožili Olomoučtí Kohouti. Nejenže v prvním kole České sledge hokejové ligy nebodovali, ale soupeři jim udělili lekci z produktivity a porazili Olomouc rozdílem třídy. Ve všech zápasech (jak v Karlových Varech, kde místy klesla viditelnost jen na 5 metrů, tak i v pražské T-Mobile aréně, kde byly větráky mimo provoz) komplikovala hru oběma týmům silná mlha.

Sledge | zveřejněno v sobotu 10.09.2005

Cesta za obhajobou začíná na západě Čech

Cesta za obhajobou začíná na západě Čech

V západních Čechách, konkrétně v Karlových Varech, začíná obtížná cesta za obhajobou mistrovského titulu. Olomoučtí sledge hokejisté se v sobotu 10. září představí na ledě 3. celku uplynulé sezóny České sledge hokejové ligy, Karlových Varů. Zápas začíná 15 minut po 18. hodině a Olomouci bude chybět Tomáš Kvoch, který přestoupil do Sparty, Martina Holušová a s největší pravděpodobností i Stanislav Havlík.

Sledge | zveřejněno v sobotu 03.09.2005

Soustředění 2005

Soustředění 2005

Od neděle 31. července absolvovali olomoučtí sledge hokejisté letní soustředění v Lanžhotě. Počasí Kohoutům přálo, takže vše proběhlo bez problémů. Hlavní náplní byla stejně jako loni jízda na handbiku, dále několik tréninků na břeclavském zimním stadionu, kruhové tréninky, posilování a míčové hry. Na závěr soustředění sehráli Kohouti zápas. Jelikož žádný z pozvaných soupeřů nedorazil, zahráli si sledge hokejisté alespoň modelový zápas červené pětky proti bílé, který sledovalo i několik nadšených hokejových fanoušků.

Sledge | zveřejněno v pondělí 15.08.2005

Soustředění proběhlo bez problémů, příprava pokračuje » fotogalerie «

Soustředění proběhlo bez problémů, příprava pokračuje

Letní soustředění absolvovali olomoučtí sledge hokejisté v právě uplynulém týdnu. Kohouti trénovali stejně jako loni v Lanžhotě, kde znovu byly ideální podmínky. Letos navíc přibyly i tréninky na ledě v nedaleké Břeclavi a jeden modelový zápas "červené pětky proti bílé". První dny bylo počasí výborné, hráči toho využili a trénovali na handbiku nebo posilovali, odpoledne potom hráli basketbal či florbal. Od čtvrtka potom jezdili na zimní stadion do Břeclavi. Tam měli olomoučtí sledge hokejisté díky místní radnici led zdarma. V sobotu potom odehráli modelový zápas, ve kterém červená pětka porazila bílou 3:0.

Sledge | zveřejněno v neděli 07.08.2005

Tabulky a výsledky 2004/2005

Sledge | zveřejněno v pátek 01.04.2005

Sledge hokejisté Olomouce získali titul

Sledge hokejisté Olomouce získali titul

V Olomouci jsou nejlepší sledge hokejisté této sezóny. Rozhodlo o tom play off České sledge hokejové ligy, které proběhlo ve Zlíně. Titul je o to víc cennější, že Kohouti do vyřazovacích bojů nastupovali v roli outsidera, ovšem převálcovali každého, kdo se jim postavil do cesty. Sledge hokejisté Olomouce jsou zaslouženě mistry České republiky ve sledge hokeji.

Sledge | zveřejněno v pátek 11.03.2005

Sledge hokejisté jsou po základní části třetí

Sledge hokejisté jsou po základní části třetí

Olomoučtí sledge hokejisté sice v Poděbradech, kde se o víkendu konalo poslední kolo základní části České sledge hokejové ligy, dvakrát vyhráli, přesto v tabulce zůstali na třetím místě za Zlínem a Karlovými Vary. Kohouti nejprve v sobotu odpoledne rozstříleli Kolín a v neděli dopoledne porazili loňské mistry, České Budějovice.

Sledge | zveřejněno v sobotu 05.02.2005

« 1 ... 32 33 34 35 36 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek