Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Sezóna 2009/2010 - výsledky zápasů

Sledge | zveřejněno v neděli 15.11.2009

Senzace! Olomouc vyhrála třetí rozhodující zápas a bere bronz! » fotogalerie «

Senzace! Olomouc vyhrála třetí rozhodující zápas a bere bronz!

Kutná Hora - Překvapení je na světě. Olomoučtí sledge hokejisté dokázali nemožné a otočili sérii o třetí místo. Ve třetím rozhodujícím zápase, který se hrál v Kutné Hoře, porazili domácí Draky 3:0 po dvou trefách víkendového kanonýra Stodoly a jedné Fojtíka. Kohouti tak nečekaně berou bronz, zatímco Kolín se musí spokojit s nepopulární čtvrtou příčkou.

Sledge | zveřejněno v neděli 22.03.2009

Sezóna 2008/2009 - výsledky zápasů

Sledge | zveřejněno v neděli 22.03.2009

Stodola dal hattrick a Olomouc si vynutila třetí zápas!

Stodola dal hattrick a Olomouc si vynutila třetí zápas!

Kolín - Tak to čekal málokdo. Olomoučtí Kohouti dokázali překvapit a v Kolíně ve druhém utkání o třetí místo zdolali domácí Draky 3:1. Lví podíl měl na vítězství útočník Hanáků Jan Stodola, který vstřelil hattrick. Zítra v Kutné Hoře se tak od 11:30 odehraje třetí rozhodující utkání. Pokud by v něm Olomouc uspěla, mohla by se radovat ze senzačního bronzu. Favoritem ovšem bude opět Kolín.

Sledge | zveřejněno v sobotu 21.03.2009

Kolín rozstřílel Olomouc, Kvoch dostal trest ve hře » fotogalerie «

Kolín rozstřílel Olomouc, Kvoch dostal trest ve hře

Olomouc - Kolínští sledge hokejisté neponechali nic náhodě a v prvním utkání série o třetí místo rozstříleli Olomouc na jejím ledě 6:3. Středočeši vedli už 4:0 po gólech Pabsta, Kubeše a dvou Raula. Kohouti potom sice snížili zásluhou Stodoly a Fojtíka. Definitivní rozhodnutí tak přišlo až v 57. minutě z hokejky Pabsta. Následné góly domácího Staňka a hostujícího Kubeše už nic neřešily. Olomouc ale přišla o svého klíčového hráče. Tomáš Kvoch po utkání napadl hlavního rozhodčího, za což mu byl udělen trest ve hře.

Sledge | zveřejněno v neděli 15.03.2009

Geier s Bergerem poslali Olomouc do boje o bronz » fotogalerie «

Geier s Bergerem poslali Olomouc do boje o bronz

Ostrov - Senzace se nekoná. Olomoučtí sledge hokejisté nestačili ani ve druhém utkání semifinálové série na Karlovy Vary a v letošní sezóně si tak zahrají pouze o bronz. Do zápasu hraném v Ostrově vstoupili sice lépe Hanáci, ovšem Žraloci byli daleko produktivnější, převzali iniciativu a trestali chyby. Olomouc inkasovala celkem osmkrát, v závěru pak dokázala díky nekoncentrovanosti domácích výsledek kosmeticky upravit na 8:3. Za zmínku kromě výsledku stojí ještě trest do konce utkání pro trenéra hostů Martina Brixe, který neudržel v závěru nervy na uzdě po chybně odpískaném zakázaném uvolnění. První zápas série o třetí místo se hraje už za 14 dní v Olomouci.

Sledge | zveřejněno v sobotu 28.02.2009

První semifinále zvládly lépe Vary, Olomouc se ale dlouho držela

První semifinále zvládly lépe Vary, Olomouc se ale dlouho držela

Olomouc - Překvapení se nekoná. V úvodním semifinálovém duelu play-off České sledge hokejové ligy se radoval obhájce titulu. Karlovarští Žraloci trpělivě útočili, až se dočkali. V Olomouci vyhráli 4:1 a v sérii se tedy ujali vedení. O osudu utkání rozhodl čistý hattrick Michala Geiera mezi 35. a 39. minutou. Čtvrtý gól Žraloků přidal Jiří Berger. Čestný úspěch Hanáků zaznamenal v 54. minutě Tomáš Kvoch. Odveta se hraje za tři týdny na západě Čech.

Sledge | zveřejněno v sobotu 07.02.2009

Kohouti to zvládli! Po dvou napínavých soubojích jdou po roční pauze do play-off!

Kohouti to zvládli! Po dvou napínavých soubojích jdou po roční pauze do play-off!

Olomouc - Nic pro kardiaky! Olomoučtí sledge hokejisté zvládli poslední dvě utkání České sledge hokejové ligy a po roční pauze si opět zahrají play-off. V sobotu porazili České Budějovice 2:0, v neděli pak sice prohráli s Kolínem 1:2 po nájezdech, ale bod jim stačil. Olomouc má na čtvrtém místě stejně bodů jako Zlín, rozhodly však vzájemné zápasy. A ty mají lepší Hanáci, vyhráli oba.

Sledge | zveřejněno v sobotu 24.01.2009

« 1 ... 15 16 17 18 19 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek