Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Titul míří opět do Kolína, bronz bere Sparta

Titul míří opět do Kolína, bronz bere Sparta

Kolín - Další ročník České sledge hokejové ligy je minulostí. Sezónu 2010/2011 vyhrál Kolín, který tak obájil loňské prvenství. Ve finále play-off zdolal "věčně druhý" Zlín v poměru 2:0 na zápasy. Bronz putuje do Prahy, Sparta si totiž také ve dvou duelech poradila s Karlovými vary, které po dlouhé době končí bez medaile.

Sledge | zveřejněno v pondělí 04.04.2011

Kohouti naposledy trénovali, led se rozpouští » fotogalerie «

Kohouti naposledy trénovali, led se rozpouští

Olomouc - Poslední čtvrteční trénink v sezóně měli na programu olomoučtí sledge hokejisté. Týden co týden se celý rok scházeli, led na stařičkém polorozpadlém olomouckém zimním stadionu se však rozpouští a Hanákům začíná letní pauza.

Sledge | zveřejněno v pátek 25.03.2011

Olomoučtí sledge hokejisté vyhráli turnaj ve Studénce » fotogalerie «

Olomoučtí sledge hokejisté vyhráli turnaj ve Studénce

Studénka - Zajímavého úspěchu dosáhli sledge hokejisté Olomouce. Po roce a půl se poprvé představili v ostrých zápasech a hned dokázali zvítězit na klubovém turnaji Studénka open 2011. K triumfu Kohoutům výrazně dopomohly dvě posily, sparťan Zdeněk Krupička a útočník Kolína Petr Bejvl. Hanáci nasbírali ve třech zápasech celkem 8 bodů a odvezli si pohár za první místo.

Sledge | zveřejněno v sobotu 12.03.2011

Do Studénky i s posilami

Do Studénky i s posilami

Olomouc - Už v sobotu se poprvé po roce a půl představí sledge hokejisté Olomouce při zápase. Na turnaji Studénka open 2011 se střetnou se Zlínem, Českými Budějovicemi a domácí Studénkou.

Sledge | zveřejněno v pátek 11.03.2011

Sledge hokejisté pojedou na turnaj do Studénky

Sledge hokejisté pojedou na turnaj do Studénky

Olomouc - První tři zápasy v sezóně čekají na olomoucké sledge hokejisty. Ti se museli loni kvůli nedostatku hráčů odhlásit se soutěže, v letošní sezóně pak do ligových bojů nezasáhli vůbec. Ovšem trénovali, do týmu zapracovali nové tváře a v březnu si vyzkouší i zápasový adrenalin.

Sledge | zveřejněno v pátek 04.02.2011

Ozmofun na světě dnes v 17:07

Ozmofun na světě dnes v 17:07

Olomoucký kraj - Právě dnes v 17:07 spatřil světlo světa nový trenér olomouckých sledge hokejistů. Matěj Brix (pracovní název Ozmofun) váží 3,7 kg a měří 52 cm. Hráči na ledě se tak mohou těšit na nové dávky tréninku hry při oslabení :-) Gratulujeme rodičům i prarodičům!

Sledge | zveřejněno ve středu 27.10.2010

"Okurková" sezóna začíná

"Okurková" sezóna začíná

Olomouc - V pekelných vedrech zahajuje ?tým? olomouckých Kohoutů přípravu na novou sezónu. A zajíždí na obvyklé cyklosoustředění do Lanžhota, kterého se zúčastní mimo jiné i několik nováčků. Pro letošní ročník se naplnily všechny předpoklady a Kohouti se do České sledge hokejové ligy nepřihlásí.

Sledge | zveřejněno v úterý 03.08.2010

Zlatá poctivá práce - Kolínští Draci vyhráli ligu!

Zlatá poctivá práce - Kolínští Draci vyhráli ligu!

Ostrov - Další ročník České sledge hokejové ligy je po víkendu minulostí. Mistrem České republiky se po dlouholeté trpělivé a tvrdé práci stali zcela po zásluze Draci Kolín, kteří ve druhém finále hladce v poměru 6:0 přejeli Zlín a celou sérii vyhráli 2:0 na zápasy.

Sledge | zveřejněno v neděli 18.04.2010

« 1 ... 14 15 16 17 18 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek