Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Sledge hokejisté předjeli na KrankCyclu áčko o čtyři kilometry » fotogalerie «

Sledge hokejisté předjeli na KrankCyclu áčko o čtyři kilometry

Olomouc - Třetí červnovou sobotu patřil olomoucký zimní stadion akci "Zimák v pohybu". Přímo na ploše plecharény si to rozdalo sedm hokejistů "A" týmu Mory proti sedmi sledge hokejistům v jízdě na KrankCyclu, tedy speciálním stroji podobném spinningovému kolu, ovšem poháněném rukama. Z vítězství se nakonec radovali sledge hokejisté, kteří na KrankCyclu již rok trénují.

Sportovní aktivity | zveřejněno v sobotu 16.06.2012

Zimák v pohybu: Hokejisté Mory budou závodit se sledge hokejisty

Zimák v pohybu: Hokejisté Mory budou závodit se sledge hokejisty

Olomouc - HC Olomouc ve spolupráci s Centrem pohybu pořádají dne 16. června 2012 akci s názvem ZIMÁK V POHYBU. Hokejoví fanoušci se přímo na umělé ploše plecharény mohou těšit na závod hokejistů a sledge hokejistů v KrankCycle, sami se navíc mohou tréninkových lekcí aktivně zúčastnit. Program bude probíhat od 9:30 až do 15:30.

Sportovní aktivity | zveřejněno ve čtvrtek 24.05.2012

Sledgemani porazili na turnaji Slovensko, dva zápasy ale prohráli » fotogalerie «

Sledgemani porazili na turnaji Slovensko, dva zápasy ale prohráli

Studénka - Tři přátelské duely odehráli na turnaji ve Studénce sledge hokejisté APA VČAS Olomouc. Hanáci dokázali na severu Moravy porazit nově se tvořící reprezentaci Slovenska, dalším dvěma českým týmům, domácí Studénce a Českým Budějovicím, však podlehli. Kohouti tak obsadili konečné třetí místo.

Sledge | zveřejněno v pondělí 19.03.2012

Kohouti se po roce zúčastní turnaje ve Studénce

Kohouti se po roce zúčastní turnaje ve Studénce

Olomouc - Olomoučtí sledge hokejisté se po roční přestávce opět představí v zápasech. V sobotu 17. března se zúčastní turnaje Studénka Open na severu Moravy. Hanáci se postupně utkají s domácí Studénkou, nově se tvořící slovenskou reprezentací a s Českými Budějovicemi.

Sledge | zveřejněno v neděli 11.03.2012

Sledge hokejisté Olomouce si zahráli před dvěma tisíci diváků » fotogalerie «

Sledge hokejisté Olomouce si zahráli před dvěma tisíci diváků

Olomouc - Zajímavý zážitek připravili sobě i fanouškům prvoligového klubu HC Olomouc sledge hokejisté Olomouce. Ve středu 9. listopadu si totiž zahráli krátkou exhibici o přestávce hokejového utkání mezi Olomoucí a Ústím nad Labem. Více než dvě tisícovky fanoušků aplaudovaly bílým, kteří zvítězili v ukázce nad červeným týmem 1:0.

Sledge | zveřejněno v pátek 11.11.2011

Dva hráči na hostování do Studénky

Dva hráči na hostování do Studénky

Olomouc - Vzhledem k neúčasti Olomouckých Kohoutů v letošním ročníku České sledge hokejové ligy odcházejí dva hráči z kádru Hanáků na hostování do jiného oddílu. Konkrétně v celku HC Studénka bude hostovat obránce Karel Veselý a také Libor Hulín, v Olomouci gólman, na severu Moravy však hráč do pole. Zbytek týmu se i nadále schází na trénincích každý čtvrtek večer na zimním stadionu v Olomouci.

Sledge | zveřejněno v pátek 23.09.2011

Kohouti odstartovali sezónu soustředěním v Lanžhotě i na ledě » fotogalerie «

Kohouti odstartovali sezónu soustředěním v Lanžhotě i na ledě

Lanžhot - Olomoučtí sledge hokejisté sice v nové sezóně nebudou skoro nic hrát, tréninků je ale čeká dostatek. Hráči se poprvé sešli v týdnu od 24. do 31. července v Lanžhotě, kde je čekalo tradiční soustředění, hned poté pak odstartovaly i tréninky na ledové ploše olomouckého stadionu.

Sledge | zveřejněno ve středu 17.08.2011

APA VČAS Olomouc se do ligové soutěže znovu nepřihlásí

APA VČAS Olomouc se do ligové soutěže znovu nepřihlásí

Olomouc - Sledge hokejový klub APA VČAS Olomouc se nepřihlásí do nového soutěžního ročníku České sledge hokejové ligy. Dohodlo se na tom vedení klubu po poradě s hráči. Klíčovými důvody byly finanční potíže, a vzhledem k návrhu rozlosování také nízký počet hráčů ochotných účastnit se každé dva týdny ligových zápasů.

Sledge | zveřejněno v pátek 05.08.2011

« 1 ... 13 14 15 16 17 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek