Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Olomoučtí sledge hokejisté v přátelském utkání podlehli výběru Slovenska

Olomoučtí sledge hokejisté v přátelském utkání podlehli výběru Slovenska

Olomouc - V neděli odpoledne se olomoučtí sledgehokejisté střetli v přátelském utkání na domácím ledě s výběrem Slovenska. Kohouti v utkání prohrávali o dvě branky, zásluhou Jana Stodoly a Jaromíra Veselého ale stav zápasu srovnali. Z výhry se nakonec radovali přeci jen hosté ze Slovenska, kteří vstřelili o jednu branku víc a z Hané si odvážejí vítězství 3:2.

Sledge | zveřejněno v neděli 11.11.2012

Přátelák se Slovenskem

Přátelák se Slovenskem

Olomouc - V neděli 11. listopadu 2012 odehrají sledge hokejisté přátelský zápas se slovenskou reprezentací. Začátek je ve 12.30 na olomouckém zimním stadionu. Textový on-line přenos z tohoto duelu můžete sledovat na onlajny.com.

Sledge | zveřejněno v pátek 09.11.2012

Sledge hokejisté to ve florbale všem natřeli » fotogalerie «

Sledge hokejisté to ve florbale všem natřeli

Dne 7. listopadu byli do rehabilitačního ústavu v Hrabyni pozvání sledge hokejisté Olomouce na florbalový turnaj, kterého se účastnili čtyři týmy. Soutěž byla po celou dobu napínavá, ale nakonec zvítězili naši hoši.

Společenské aktivity | zveřejněno ve středu 07.11.2012

Sledge hokejisté se v odvetě zlepšili, inkasovali jen třikrát

Sledge hokejisté se v odvetě zlepšili, inkasovali jen třikrát

Choceň - Odvetné utkání proti Mustangům Pardubice vyšel Olomouckým Kohoutům přeci jen o něco lépe než úvodní měření sil v Olomouci. Hanáci na zimním stadionu v Chocni podlehli Východočechům 0:3. Po sedmi odehraných zápasech však Kohouti stále zůstávají bez bodu na chvostu tabulky.

Sledge | zveřejněno v neděli 04.11.2012

Olomouc podlehla Mustangům v domácím prostředí o pět branek

Olomouc podlehla Mustangům v domácím prostředí o pět branek

Olomouc - Olomoučtí sledge hokejisté nebodovali ani ve svém šestém letošním zápase. V duelu sedmého kola totiž padli na domácím ledě s mužstvem Pardubic po výsledku 0:5. Kohouti prohrávali již po první třetině o tři branky, v druhé části dostali ještě další dvě. Nejvíce domácí hráče trápil svou aktivitou pardubický Pavel Kubeš, který si připsal čtyři body.

Sledge | zveřejněno v sobotu 03.11.2012

Další zápasy odehraje Olomouc proti Mustangům Pardubice

Další zápasy odehraje Olomouc proti Mustangům Pardubice

Olomouc - V dalších dvou zápasech České sledge hokejové ligy se olomoučtí sledge hokejisté utkají s Mustangy Pardubice. Půjde vůbec o historicky první dvě měření sil mezi těmito soupeři, neboť sledge hokej v Pardubicích vznikl teprve před rokem, tedy v době, kdy se hanácký klub neúčastnil sledge hokejové ligy.

Duel 7. kola mezi Olomoucí a Pardubicemi je na programu v sobotu 3. listopadu od 16:30 na zimním stadionu v Olomouci. Odveta se hraje o den později v 8.30 ráno v Chocni.

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 25.10.2012

Olomoučtí sledge hokejisté podlehli na domácím ledě Zlínu o pět branek

Olomoučtí sledge hokejisté podlehli na domácím ledě Zlínu o pět branek

Olomouc - V programu šestého kola sledge hokejové ligy podlehli olomoučtí sledge hokejisté po jednoznačném průběhu utkání hokejistům Zlína, a to poměrem 0:5. Olomouci se tak v nové sezóně ještě nepodařilo vyhrát a už počtvrté z pěti utkání nepokořila soupeřova brankáře.

Sledge | zveřejněno v neděli 21.10.2012

Sledge hokejisté vstřelili gól, Studénce ale podlehli 1:4

Sledge hokejisté vstřelili gól, Studénce ale podlehli 1:4

Olomouc - V rámci pátého kola sledge hokejové ligy přivítali Kohouti na domácím kluzišti soupeře ze Studénky. Oproti minulým dvěma zápasům Hanáci dlouho drželi nadějný stav, po dvou třetinách prohrávali o jedinou branku. V poslední části ale Studénka třemi bleskovými zásahy rozhodla o osudu duelu. V závěru domácí zásluhou Michala Černocha alespoň vsítili čestnou branku.

Sledge | zveřejněno v sobotu 20.10.2012

« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek