Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Kohouti na závěr sezóny podlehli Zlínu » fotogalerie «

Kohouti na závěr sezóny podlehli Zlínu

Zlín - Olomoučtí sledge hokejisté prohráli ve svém posledním vystoupení v letošní sezóně ve Zlíně 0:5. Hanáci sice v úvodu střetnutí vystrkovali růžky a byli dokonce blízko vstřelené brance, po úniku z křídla však Bernhardt Hering nastřelil pouze tyč. Od závěru první třetiny už ovšem hře udával tempo vítěz základní části, který si nakonec došel i pro očekávané vítězství.

Sledge | zveřejněno v neděli 06.01.2013

Kohouti neskončí s nulou. Tři body vezou ze Studénky

Kohouti neskončí s nulou. Tři body vezou ze Studénky

Studénka - Až ve třináctém kole sledge hokejové ligy získali Olomoučtí Kohouti první body do tabulky. Na ledě Studénky sice od čtvrté minuty prohrávali, zásluhou tří branek však skóre otočili a vedení udrželi až do závěrečné sirény. Ligový ročník uzavřou sledge hokejisté nedělním duelem ve Zlíně.

Sledge | zveřejněno v sobotu 05.01.2013

Hledáme nové hráče

Hledáme nové hráče

Olomouc - Sledge hokejový klub APA VČAS Olomoučtí Kohouti hledá nové talenty. Sledge hokej je sport, který hrají převážně tělesně postižení hráči na speciálních sáňkách. Pravidla jsou velice podobná klasickému hokeji. Jedná se o tvrdý a kontaktní sport.

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 03.01.2013

Kohouty čekají poslední dva zápasy sezóny

Kohouty čekají poslední dva zápasy sezóny

Olomouc - V neděli 6. ledna odehrají Kohouti svůj poslední mistrovský zápas této sezóny, a to ve Zlíně. Duel můžete sledovat na TV COM pod tímto odkazem, případně v klasickém textovém přenosu na onlajny.com. Start utkání je naplánován ve zlínské PSG aréně (malá hala) na 14. hodinu.

Sledge | zveřejněno v pátek 28.12.2012

Na ledě bez hranic » fotogalerie «

Na ledě bez hranic

Olomouc - Sobotní poledne na zimním stadionu patřilo akci Na ledě bez hranic, kterou pořádali společně, SOHO Olomoučtí Kohouti, HC Olomouc a Centrum pohybu. Návštěvníci stadionu měli možnost poznat handicapované sportovce zblízka a sami si mohli vyzkoušet, jak se například sedí v hokejových saních.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 22.12.2012

Stánek Dobrého místa pro život » fotogalerie «

Stánek Dobrého místa pro život

Olomouc - Kohouti se po akci Na ledě bez hranic přesunuli na Olomoucké náměstí, kde od ranních hodin probíhal, ve stánku Dobrého místa pro život, prodej vánočního punče a dalších dobrot. Sledge hokejisty přišel v poledních hodinách zastoupit Kamil Zajíček z ART Native s výborným jablkovým punčem. Odpoledne nás přišel navštívit hráč HC Olomouce Jiří Dopita. Ve čtyři hodiny vystřídal ART Native tým G-centra s hlavním představitelem MUDr. Skřivánkem. Trpělivě prodávali v zimním mrazu až do nočních hodin. Tímto bychom chtěli poděkovat fantastickému týmu prodávajících, kteří si na nás o Vánocích udělali čas a všem, kteří nás přišli podpořit. A samozřejmě velký dík patří Dobrému místu pro život za uskutečnění této akce.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 22.12.2012

Kohouti drželi s Českými Budějovicemi krok, závěr však nezvládli

Kohouti drželi s Českými Budějovicemi krok, závěr však nezvládli

Prostějov - V prostějovském azylu museli odehrát olomoučtí sledge hokejisté domácí utkání proti Českým Budějovicím. Ani v osmém ligovém utkání této sezóny ovšem Kohouti nepoznali chuť vítězství, přestože s Jihočechy drželi dlouho nadějný výsledek. V závěru zápasu Hanáci třikrát inkasovali a podlehli soupeři 0:4.

Sledge | zveřejněno v sobotu 17.11.2012

Kohouti v sobotu hostí České Budějovice, hraje se v Prostějově

Kohouti v sobotu hostí České Budějovice, hraje se v Prostějově

Olomouc - Netradičně na zimním stadionu v Prostějově hostí olomoučtí sledge hokejisté v rámci České sledge hokejové ligy celek Českých Budějovic. V olomoucké plecharéně probíhá o víkendu krasobruslařský memoriál, hokejový program tak musel ustoupit.

Jihočeši jsou v tabulce po šesti odehraných zápasech předposlední, na kontě mají jedinou výhru právě nad Olomoucí z domácího prostředí. To Hanáci na svůj první bod v sezóně teprve čekají. Duel je na programu v sobotu na státní svátek od 12:30.

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 15.11.2012

« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek