Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Sledge hokejisté a "Zimák v pohybu"

Sledge hokejisté a "Zimák v pohybu"

Navzdory špatnému počasí Vás zveme na akci "Zimák v pohybu", kde se bude konat florbalový turnaj a štafeta v krancyklech. Čeká Vás spousta zábavy a mnoho sportovních aktivit, které si můžete vyzkoušet.

Sportovní aktivity | zveřejněno v pondělí 03.06.2013

Sledge hokejisté podporují darování krve

Sledge hokejisté podporují darování krve

Letos se k zástupcům olomouckého hokejového klubu přidali členové olomouckého sledge hokeje a vydali se společně darovat krev v rámci akce Dnes budeme všichni bojovat za dobrou věc. Ve Fakultní nemocnici Olomouc v pátek 17. května odevzdali nejcennější tekutinu na světě a rádi by inspirovali své fanoušky k tomu, aby se také rozhodli darovat svou krev.

Sledge | zveřejněno v pátek 17.05.2013

Pepinův tiché pohled na exhibici

Pepinův tiché pohled na exhibici

Olomouc - Je fajnové nedělní den. Venku sluníčka na rozdávání. Sezona fcílové rovince deset metrů před cílem. Během utkání baráže o extralygu Olomouc-Liberec jsme jako prdeláčhokejové klub dostali během první přestáfky prostor k předvedení se. Nevím přesně co bylo cílem, gdyštak mi trenér jakožto organyzátor doplní ..... ale mysím, že bylo třeba Urbi et Orbi (městu a svjětu) čili široké věrejnosti ukázat, že i pro prdele (sory, nesnáším slovo VOZÍČKÁŘ) je možnost vyžití, možnosti sportu na ledě. Lidské tamtamy si mezi sebó řeknó, že i prdele hrajó hokej, a třeba to nějakó prdel, kerá neví, co si počít se životem, osloví natolik, že vod příščí sezony bude chcet hrát s nama. Ftakovým případě by taková nedělní předváděčka měla smysl. Přivest do týmu jen jednu jedinó prdel, tak má taková ekšn smysl.

Zdroj: Tomáš (Pepin) Rozkopal

Sledge | zveřejněno v sobotu 13.04.2013

Sezóna 2012/2013 - výsledky zápasů

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 04.04.2013

Mírně společenský bál » fotogalerie «

Mírně společenský bál

Nápad, zorganizovat pro veřejnost společenskou akci přišel ke konci minulého roku a od té doby se na tuto akci sledgehokejisti řádně připravovali.

Společenské aktivity | zveřejněno v sobotu 30.03.2013

Kohouti se vracejí ze Slovenska s porážkou » fotogalerie «

Kohouti se vracejí ze Slovenska s porážkou

Dolní Kubín - Olomouc ve dvou přátelských utkáních proti Slovenské reprezentaci přes víkend dvakrát prohrála. V prvním zápase už od prvních minut diktovali tempo Slováci a zatlačili Hanáky před bránu. Právě náš brankář Libor Hulín byl ústřední postavou a největší naší hvězdou. Z množství střel, které gólman schytal propustil v první třetině jen dvě. I když soupeři dali dva góly, Kohouti je stihli potrestat a díky jejich chybám vyrovnali na 2:2. V třetí třetině se podařilo reprezentantům rozhodnout zápas. V druhém zápase Olomouc přitvrdila a Slováci se těžko prosazovali. První gól soupeře padl až ve druhé třetině. I když se Olomouc snažila prorazit obranu Slováků, nakonec skóroval jejich hráč Joppa v poslední sekundě zápasu a potvrdil vítězství gólem na 2:0.

Sledge | zveřejněno v neděli 17.02.2013

Olomouc jede na Slovensko

Olomouc jede na Slovensko

Olomouc odehraje dvě přátelská utkání se Slovenskou reprezentací před jejich odjezdem na MS. Zápasy se odehrají o víkendu v Dolním Kubíně 16.2. o 19:00 a 17.2. o 13:00. Myslete na nás!

Sledge | zveřejněno v sobotu 16.02.2013

Čtyři hráči z letošního kádru Olomouce v play-off

Čtyři hráči z letošního kádru Olomouce v play-off

Hned čtyři sledge hokejisté, kteří odehráli základní část za olomoucké Kohouty, zamířili v závěru sezóny na hostování do oddílů bojujících v play-off o mistrovství titul. Obránce Petr Bejvl nastupuje za Zlín, gólman Libor Hulín, bek Robert Pabst a forvard Bernhardt Hering vypomáhají Pardubicím.

Sledge | zveřejněno v pondělí 14.01.2013

« 1 ... 9 10 11 12 13 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek