Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Archiv článků

Úvodní strana » Archiv článků

Sezóna

Kategorie

Kohouti nebyli úspěšní ani proti Karlovým Varům

Kohouti nebyli úspěšní ani proti Karlovým Varům

Olomouc - Den po těsné porážce s pražskou Spartou sehráli olomoučtí sledge hokejisté v sobotu dopoledne domácí zápas proti Karlovým Varům. Stejně jako v sobotu, tak i v neděli mělo více ze hry soupeřovo mužstvo, přesto se Hanáci dostali jako první do vedení. Západočeši ale nejen že dokázali brzy srovnat, ve třetím dějství čtyřmi brankami rozhodli. Žraloci v Olomouci zvítězili vysoko 5:1.

Sledge | zveřejněno v neděli 20.10.2013

Kohouti na Spartu nestačili, přesto podlehli jen o branku

Kohouti na Spartu nestačili, přesto podlehli jen o branku

Olomouc - Sobotní večer patřil na olomouckém zimním stadionu zápasu sledge hokejové ligy, Kohouti přivítali Spartu Praha. Přestože byli hosté po celé utkání jasně lepším týmem, prosadili se jen jedenkrát. V závěru druhé třetiny rozhodl o osudu utkání Jan Zapletal.

Sledge | zveřejněno v sobotu 19.10.2013

Kohouti vybojovali další vítězství » fotogalerie «

Kohouti vybojovali další vítězství

Olomouc - Po vysoké výhře Olomouckých Kohoutů v Pardubicích se očekával tuhý boj. Domácí čekali s čím hosté vyrukují, aby odčinili porážku z předešlého dne. K překvapení všech však více ze hry měli domácí a dostali Pardubice pod tlak.

Sledge | zveřejněno v pondělí 07.10.2013

Skvělý vstup do sezóny » fotogalerie «

Skvělý vstup do sezóny

Pardubice - Olomoučtí sledge hokejisté skvěle zahájili novou sezónu. Po kvalitní přípravě na soustředění v Lanžhotě a tvrdém tréninku je čekala první těžká zkouška-favorizované Pardubice. Výsledek dvojzápasu předčil všechna očekávání. V sobotu 28.9.se uskutečnil první ze dvou zápasů, v Pardubicích.

Sledge | zveřejněno ve středu 02.10.2013

Poděkování za podporu HC Olomouc

Poděkování za podporu HC Olomouc

Olomouc - Blíží se první zápas sledgehokejové sezóny 2013/2014 a příprava našich olomouckých sledge hokejistů je v plném proudu. Máme radost z toho, že do týmu přicházejí nový hráči, kteří pomohou v boji o titul. Nadále se nám podařilo udržet posily z minulé sezóny a reprezentanty Německa Roberta Pabsta a Herberta Heringa. Hostování na tuto sezónu nám přislíbili Martin Keller ze Studénky a Vojta Német ze Slovenska.
Chtěli bychom tímto hlavně poděkovat klubu HC Olomouc, bez kterého by všechna naše snaha byla marná.

Sledge | zveřejněno v pátek 20.09.2013

Handicap Rally » fotogalerie «

Handicap Rally

Olomouc - Dne se sledge hokejisté zúčastnili akce Dobrého místa pro život Handicap Rally. Připravili si pro účastníky této akce stanoviště TREF SI SVÉHO HOKEJISTU. Návštěvníci měli možnost si vyzkoušet střelbu z hokejové sledge (brusle pro handicapované) na hokejovou branku s brankářem. Akce se účastnilo hojný počet lidí.

Společenské aktivity | zveřejněno v neděli 08.09.2013

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC » fotogalerie «

Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC

Lanžhot - Občanské sdružení SOHO pořádalo v termínu od 11.-18. srpna Sportovně rekondiční pobyt BEZ HRANIC pro zdravé i handicapované v Lanžhotě u Břeclavi. Akce se zúčastnili i sledgehokejisti Olomouce, kteří tento pobyt pojali jako letní soustřední.

Sportovní aktivity | zveřejněno v úterý 20.08.2013

Kohouti poprvé na ledě

Kohouti poprvé na ledě

Olomoucké hokejové týmy včetně sledgehokejistů začínají dříve přípravu na ledě. Poprvé se sledgehokejisti setkalii na ledě 22.7. První trénink se sešel v hojném počtu. Díky vstřícnosti vedení HC Olomouc mají sledgehokejisté možnost trénovat 2x týdně.

Sledge | zveřejněno v neděli 04.08.2013

« 1 ... 8 9 10 11 12 ... 38 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek