1. kolo soutěže

Úvodní strana » Archiv » 1. kolo soutěže

1. zápas, Zlín - Kolín 0:0, 9.11.2002

Celkem vyrovnaný duel zlínského a kolínského týmu sledovala na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně necelá stovka diváků. Martin Krivoš, hrající v barvách Zlína, celkem bez větších problému uhlídal největší hvězdu Kolína Tomáše Kvocha. V (nejen) tomto utkání se minimálně střílelo, proto zápas skončil plichtou 0:0.

VYLOUČENÍ: Krivoš ? Obořil (2x)

2. zápas, Kolín - Olomouc 3:1, 9.11.2002

Nabuzení hráči Kolína si celkem bez větších problémů poradili s papírově favorizovanou, ale tomto utkání zcela neškodnou Olomoucí 3:1. Tomáš Kvoch dokázal v tomto utkání vstřelit 2 branky, za Olomouc už pouze snížil Slaski. Olomouc zřejmě svého soupeře trochu podcenila.

VYLOUČENÍ: 4:07 Obořil, 25:05 Kvoch, 33:17 Obořil ? 2:05 Derka, 5:20 Hulín, 15:40 a 20:21 Slaski, 26:20 Staněk

GÓLY: 8:27 Kvoch, 14:28 Kvoch, 22:33 Chadraba ? 27:06 Slaski

3. zápas, Zlín - Olomouc 1:0, 10.11.2002

Zlínští sledge hokejisté měli zpočátku obrovskou převahu. Olomouc byla neškodná, ale domácí toho nedokázali využít. Ve 2. třetině se Olomouc zlepšila, útočila, měla i nějaké šance, ovšem i tady se ukázalo staré známé ,,Nedáš-dostaneš.? Olomouc dostala gól a  2. třetinu prohrála 0:1. Ve 3. třetině se Olomoučtí snažili jak mohli, ovšem odměnu v podobě gólu jim to nepřineslo?