Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Přijďte nás podpořit!

Přijďte nás podpořit!

Sledge | zveřejněno ve středu 08.01.2014

Nevydařená generálka na play off » fotogalerie «

Nevydařená generálka na play off

Olomouc - V neděli se hrál poslední zápas základní části sledgehokejové ligy. V utkání prakticky o nic nešlo, protože pořadí pro play off již bylo známo po sobotních zápasech. Nicméně hosté ze Zlína přijeli v nejlepší možné sestavě, což se však o domácích rozhodně nedalo říci.

Sledge | zveřejněno v neděli 05.01.2014

Poděkování

Poděkování

SOHO Olomoučtí Kohouti děkují všem příznivcům, fanouškům, sponzorům, svým rodinám za podporu a přízeň v roce 2013 a přejí všem hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2014.
Klub SOHO Olomoučtí Kohouti

Sledge | zveřejněno v úterý 31.12.2013

Tvrdá vánoční příprava » fotogalerie «

Tvrdá vánoční příprava

Olomouc - Olomoučtí Kohouti ani mezi svátky nezaháleli a v sobotu se sešli na jednom z posledních tréninků před rozhodujícím dvojzápasem této sezóny. Trénink byl věnován simulaci skutečného zápasu a řešení taktických variant. Tímto zveme všechny příznivce Olomouckých Kohoutů na klíčové zápasy v boji o play off. V sobotu v 19:15 přivítají na svém ledě hráče HC Studénka a o den později v neděli v 17:00 se utkají s jedním z favoritů sledgehokejové ligy SHK LAPP Zlín. Obě utkání slibují kvalitní, dramatickou podívanou a výborný hokej. Přijďte Kohouty povzbudit, budou to potřebovat a za své letošní výkony a bojovnost si vaši podporu zaslouží.

Sledge | zveřejněno v sobotu 28.12.2013

Ostuda ve Zlíně - Olomoučtí Kohouti morální vítězové » fotogalerie «

Ostuda ve Zlíně - Olomoučtí Kohouti morální vítězové

Zlín - Zápas, který měl jednoznačného favorita, domácí Zlín, sliboval dramatickou podívanou. Průběh však předčil všechna očekávání. Utkání, které bylo velmi atraktivní a dle vyjádření většiny zúčastněných se hrál dobrý hokej, získalo pachuť něčeho nezdravého, což může celému českému sledge hokeji jen uškodit. Škoda

Sledge | zveřejněno v neděli 03.11.2013

Kohouti zvítězili ve Studénce bez inkasované branky

Kohouti zvítězili ve Studénce bez inkasované branky

Studénka - Olomoučtí sledge hokejisté dali zapomenout na dvě poslední prohry z domácího ledu a v rámci pátého kola zvítězili ve Studénce. Dvěma brankami se blýskl německý reprezentant Robert Pabst, který v osmé minutě otevřel skóre a stejný počet minut před závěrem jej symbolicky i uzavřel.

Zdroj: HC Olomouc

Sledge | zveřejněno v sobotu 02.11.2013

Kohouti nebyli úspěšní ani proti Karlovým Varům

Kohouti nebyli úspěšní ani proti Karlovým Varům

Olomouc - Den po těsné porážce s pražskou Spartou sehráli olomoučtí sledge hokejisté v sobotu dopoledne domácí zápas proti Karlovým Varům. Stejně jako v sobotu, tak i v neděli mělo více ze hry soupeřovo mužstvo, přesto se Hanáci dostali jako první do vedení. Západočeši ale nejen že dokázali brzy srovnat, ve třetím dějství čtyřmi brankami rozhodli. Žraloci v Olomouci zvítězili vysoko 5:1.

Sledge | zveřejněno v neděli 20.10.2013

Kohouti na Spartu nestačili, přesto podlehli jen o branku

Kohouti na Spartu nestačili, přesto podlehli jen o branku

Olomouc - Sobotní večer patřil na olomouckém zimním stadionu zápasu sledge hokejové ligy, Kohouti přivítali Spartu Praha. Přestože byli hosté po celé utkání jasně lepším týmem, prosadili se jen jedenkrát. V závěru druhé třetiny rozhodl o osudu utkání Jan Zapletal.

Sledge | zveřejněno v sobotu 19.10.2013

« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek